SPOLEČNOST RÉMY COINTREAU PROPAGUJE SVÉ PRÉMIOVÉ PRODUKTY FORMOU ŘÍZENÝCH DEGUSTACÍ

autor: | Bře 22, 2012 | Novinky z Gastronomie

;

Společnost Rémy Cointreau Czech Republic se v;tomto roce aktivně zaměřuje na propagaci svého prémiového portfolia prémiových destilátů, formou řízených degustací. Degustace, vhodné nejen pro individuální, ale i firemní klientelu, představují především prémiovou řadu značek: Higland Park (whisky), Macallan (whisky), Rémy Martin (koňak), Metaxa (brandy), Piper Heidsieck (šampaňské víno), Laphroaig (whisky) a Famouse Grouse (whisky).;

Cílem, kromě samotné ochutnávky vybraných destilátů, je zasvětit klienty i do odborné části, kterou efektivní, zábavnou a zapamatovatelnou formou představuje zkušený sommelier. Účastníci se dozví zajímavé informace o historii destilátu, postupu výroby, typu i rozdělení daného nápoje.

Jeden z;nejpopulárnějších konceptů je „skotský večer“ věnovaný rašelinovým whisky.
Večerem účastníky provádí pan Václav Rout, který je přední český odborník na skotskou whisky.; Během večera mají klienti možnost ochutnat i speciální menu, které je vždy připravené tak, aby se co nejlépe snoubilo s;degustovaným destilátem. Zpestřením degustace jsou skotské dudy a tradiční kilt.

Degustace jsou vhodné pro skupinu až 50 osob a mohou se blíže přizpůsobit představám klienta. V;rámci skotských degustací je možnost vyzkoušet i tradiční skotské kilty nebo hru na dudy.

Do portfolia společnosti Rémy Cointreau Czech Republic patří přední světové značky prémiových destilátů a vín: Metaxa, Rémy Martin, Piper Heidsieck, Jägermeister, Jim Beam, Red Stag, Skyy vodka, Bols, Cointreau, Matusalem, The Macallan, Sauza, The Famous Grouse, Highland Park. Od 1. dubna 2009 obohatily komplexní portfolio Rémy Cointreau Czech Republic značky Campari, Cinzano a Aperol, vlastněné italskou společností Gruppo Campari.

Společnost Rémy Cointreau Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny Rémy Cointreau, která byla založena roku 1724 a řadí se do TOP10 světového žebříčku výrobců prémiových destilátů. Její značky jsou prodávány ve sto padesáti zemích na celém světě ať již prostřednictvím vlastních distribučních organizací nebo přes nezávislé distributory. Do portfolia společnosti Rémy Cointreau Czech Republic patří přední světové značky prémiových destilátů a vín: Metaxa, Rémy Martin, Piper Heidsieck, Jägermeister, Jim Beam, Red Stag, Skyy vodka, Bols, Cointreau, Matusalem, The Macallan, Sauza, The Famous Grouse, Highland Park.

Od 1. dubna 2009 obohatily komplexní portfolio Rémy Cointreau Czech Republic značky Campari, Cinzano a Aperol, vlastněné italskou společností Gruppo Campari.