Společnost Nespresso představuje U: kávovar, který sluší Vašemu stylu

autor: | Srp 27, 2012 | Novinky z Gastronomie

U je nepřekonatelný kávovar: svou jednoduchostí, modularitou a čistými liniemi

;
;
Společnost Nespresso představuje svoji poslední inovaci: U, a přináší tak milovníkům kávy na celém světě ještě komfortnější kávovar s těmi nejčistšími designovými liniemi, doslova šitý na míru každému domovu. U je kávovar nové generace, který se přizpůsobí modernímu stylu života a jeho požadavkům. Rafinovaný modulární design umožňuje měnit tvar kávovaru a U se tak dokonale přizpůsobí současnýminteriérům, zatímco jeho špičková technologie pokaždé bezchybně připraví dokonalou kávu. Pracovat s;U je radost, stejně jako je radost vystavit jej jako bytový doplněk.
;
Díky svým zaobleným a čistým liniím je U nejmodulárnější kávovar současnosti. Kromě stylového tvaru, je U vybaven dotykovým rozhraním, které si pamatuje oblíbenou velikost šálku, aby se nemusela pokaždé zadávat, a díky naprogramovaným velikostem Ristretto, Espresso a Lungo, není nutné jej přenastavovat. Jako první svého druhu má zakulacenou a otočnou nádobu na vodu, kterou lze bez dalších úprav otáčet, a měnit tím tvar kávovaru tak, aby zapadl do daného interiéru. Ve snaze, co nejvíce zjednodušit milovníkům kávy život, je i podstavec šálku nastavitelný pro menší a větší šálky – dle zažitých kávových rituálů.
;
U;je vrcholem uživatelského komfortu a jeho minimalistický zevnějšek ukrývá nejpokročilejší technologii. Kromě rychlého nahřátí do 25 vteřin, je U vybaven také funkcí automatické přípravy kávy, tudíž příprava nápoje začíná okamžitě poté, co vložíte kapsli a lehce zavřete posuvník. Stejná funkce zabezpečuje také dokonalou extrakci kávy a dělá z U jeden z;nejčistších existujících kávovarů – kapání přebytečné vody se okamžitě zastaví a použitá kapsle je automaticky odstraněna. Zároveň však uživatelé mohou mít čisté svědomí, U má optimální profil spotřeby energie pro spotřebiče své třídy, a automaticky se vypíná po 9 minutách nečinnosti. Tělo kávovaru je navíc z;30 % vyrobeno z;recyklovaných materiálů (ty však nejsou v;kontaktu s;potravinami).
;
;
V U se snoubí jednoduchost s nedostižnou sofistikací ve funkcionalitě i v;designu a jeho minimalistický moderní vzhled se skvěle vyjímá v;každém interiéru. Je k;dostání ve 4 barvách – Pure Cream, Pure Black, Pure Grey a Pure Orange. U je decentní s elegantně zaoblenými hranami a smyslně hladkým povrchem. Boční strany zdobí logo Nespresso. Čisté linie v;kombinaci s;několika barevnými odstíny umožňují milovníkům kávy vyjádřit svůj styl a doplnit svůj interiér.
;
U bude k;dostání od 1. září 2012 za 2 990 Kč v;Nespresso Boutique, v Nespresso Clubu a u vybraných obchodních partnerů.;