Společnost J.J.Darboven na veletrhu SALIMA oficiálně představila novou řadu espresso kávy BROSIO.

autor: | Bře 13, 2012 | Novinky z Gastronomie

Letošní veletrh SALIMA se na stánku společnosti J.J.Darboven nesl v;duchu elegantní francouzké kavárny. Návštěvníci zde měli možnost seznámit se s;novým francouzkým konceptem kávy Brosio a tuto novinku také ochutnat.

;

„Jednou z;našich klíčových hodnot je inovace a právě Brosio je v;na českém trhu jednoznačně inovativním konceptem, přibližujícím světovou gastronomii. Byli jsme všichni velmi zvědaví jak naši partneři v;oblasti gastronomie tuto novinku přijmou a jak jim bude BROSIO chutnat. Reakce byly skvělé. Nad šálkem BROSIA jsme slyšeli ocenění jednak inovativního francouzkého příběhu, ale také kvality a chuti kávy. Doufali jsme, že tato novinka naše zákazníky osloví a to se nám potvrdilo. Už se těsíme, až ji budou moci ochutnat lidé přímo v;kavárnách.“ říká Jana Pavelková, jednatelka společnosti J.J. Darboven s.r.o. „Za 5 dní veletrhu jsme připavili celkem 600 káv a spotřebovali jsme rekordních 4kg zrnkové kávy Brosio.“ dodává.

;

O kávě BROSIO:

;

·;;;;;;;; Brosio Royal obsahuje pouze kávu arabica, převážně etiopského původu. Vyniká především bohatým květinovým aroma a tělo je charakterizováno jako výrazné a plné. Káva má téměř čokoládovou chuť, která přetrvává na patře a jemnou aciditu. Výborně se hodí pro přípravu Café Créme.

;

·;;;;;;;; Brosio Harem obsahuje jak zrna arabiky, tak i robusty. Je vhodná do každého kávovaru a vyznačuje se výraznou kořeněnou chutí se silnější aciditou. Nejlepší je pro přípravu mléčných nápojů – cappuccino nebo latté.