Společnost Espresso s.r.o. uvádí na trh exkluzivní novinky profesionální kávovary FAEMA Emblema Bluetooth a La Cimbali M100 Anniversary Edition

autor: | Bře 6, 2013 | Novinky z Gastronomie

Pro všechny, kteří ve své kariéře spojili vášeň pro espresso představují nové kávovary Faema Emblema Bluetooth a La Cimbali M100 dokonalou rovnováhu mezi výkonem, kvalitou v šálku a designem. Kávovary, kde se snoubí všechny potřeby při přípravě kávy s prožitkem. Oba kávovary jsou určeny pro ty baristy, kteří chtějí připravit svým hostům perfektní espresso a cappuccino.

EMBLEMA Bluetooth – for Faema Lovers

Výjimečný design Giugiaro, technické inovace, zjednodušení práce baristy, to jsou význačné rysy nového modelu Faema Emblema Bluetooth. Tento mimořádně úspěšný model nyní představujeme v provedení s Bluetooth. Tímto vybavením docílíme dokonalého espressa a cappuccina kdykoliv, protože tento kávovar si stále „povídá“ s mlýnkem a automaticky koriguje nastavení hrubosti podle ideálního nastavení. Již nikdy nebudete muset měnit nastavení v závislosti na vlhkosti vzduchu a v závislosti na čerstvosti kávy. Kávovar s mlýnkem si extrakci kávy ideálně doladí.

M 100 LA CIMBALI – Cento percento Cimbali – Anniversary Edition

U příležitosti oslavy stého výročí založení společnosti La Cimbali uvedla na trh tato italská firma profesionální kávovar M100 v novém designu sřadou technických inovací. Nový kávovar M100 je vybaven kávovými boilery pro každou výdejní hlavu, což umožňuje nastavení specifické teploty v návaznosti na použitou směs (např: 100% Arabica vyšší teploty a pro směs Arabica Robusta naopak nižší teploty). Další novinkou M 100 je možnost nastavení průběhu tlaku v jednotlivých fázích extrakce, a tím možnost docílit nejlepších výsledků espressa či cappuccina. Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní s dotykovou obrazovkou, odlišné stupně horké vody na přípravu čaje dle druhu a pracovní prostor, který

je dokonale osvětlen LED diodami to jsou další významné inovativní detaily na tomto výročním kávovaru.

Oba tyto profesionální kávovary měli možnost vyzkoušet návštěvníci mezinárodního veletrhu gastronomie Top Gastro 2013 v Praze na Výstavišti v Holešovicích v průběhu minulého týdne na stánku Espresso s.r.o. a budou mít dále možnost se s nimi blíže seznámit v nadcházejících dnech v rámci soutěží Mistr kávy pořádaných Českou barmanskou asociací v Kroměříži, Ostravě, Prostějově, Frenštátu pod Radhoštěm, Brně atd.