Slavnostní otevření nové restaurace Primátor a konferenčních salónků hotelu InterContinental Prague

autor: | Dub 16, 2012 | Novinky z Gastronomie

Ve čtvrtek 5. dubna 2012 proběhlo v;hotelu InterContinental Prague slavnostní uvedení nového konceptu restaurace Primátor a konferenčních salónků. Akce se zúčastnili významní klienti a zástupci jak velkých firem, tak médií, kterých se sešlo nad 300.

;;;;;;;;;;;;;;;;

; V loňském roce změnil hotel téměř po 12 letech své majitele, jímž se stala společnost Westmont ; ;Hospitality Group a hned se rozhodla do své nové akvizice v;roce 2012 investovat. Multimiliónová ;rekonstrukce vytvořila z hotelu InterContinental Prague bezesporu nejzajímavější moderní prostor ;pro jedinečná setkání všeho druhu. „Těšíme se na Vaši návštěvu ať už soukromou či pracovní,“ dodal ;pan Schreiter, generální ředitel InterContinental Prague.

;;

;V;průběhu slavnostního večera měli hosté možnost prozkoumat všechna zákoutí nových prostor jak v ;přízemí, tak v;9. – nejvyšším patře hotelu, kde velmi pozitivně hodnotili nastalé změny a celkové ;prosvětlení prostoru. Salónky s;výhledem na Pražský Hrad i řeku Vltavu a nový koncept restaurace ;s;nejmodernějším buffetem, live-cooking a carving stanicemi uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Hosté si dopřáli skvělé gastronomie pod vedením pana Miroslava Kubece, Executive Chefa hotelu, mimo jiné ;kontinentálního ředitele WACS pro střední Evropu a jeho týmu. Zlatým hřebem večera byla bohatá ;tombola, která udělala radost jedenácti z;hostů, jež byli obdarováni hodnotnými vouchery. Mezi ;nejzajímavější ceny patřila na prvním místě privátní večeře v;hodnotě 100;000 Kč, připravená osobně ;právě panem Kubecem v;místě bydliště či místě určeném výhercem, dále pak diamantový prsten ;v;hodnotě 43;000 Kč a mnohé další.

;

„Jsme velmi potěšeni, že jsme ohledně spolupráce na projektu mohli uzavřít smlouvu s;proslulou ;architektkou Ing.arch. Vladimírou Leníčkovou – Len+k architekti s.r.o., aby nám navrhla a zrealizovala ;moderní soudobou restauraci včetně účelových salonků. Pečlivě vybrané materiály jsou v;souladu s ;životním prostředím a plně odpovídají filozofii InterContinental Hotels Resorts®“, řekl Alexander ;Schreiter, generální ředitel InterContinental Prague.

;;

;Ing.arch. David Leníček upřesnil: „Nový návrh interiéru je veden v duchu současného designu, který ;citlivě respektuje původní architekturu hotelu. Vzdušný interiér podtrhuje atmosféru místa; ocitáme ;se v samém středu Prahy, která velkými okny prostupuje do vnitřních prostor. Cílem bylo dosáhnout ;nejvyššího komfortu s ohledem na ekonomičnost celého projektu. Bylo dbáno na zachování ;jedinečného rázu stavby hotelu InterContinental, který nese výrazný architektonický odkaz své ;doby. „Podařilo se nám docílit nevtíravého luxusu“, uvedla Ing.arch. Leníčková a hosté se s;tímto ;srovnáním bezesporu ztotožnili.