Skupina Orbis otevře nový hotelový komplex v rumunském Segešváru – Mercure Sighisoara

autor: | Kvě 27, 2017 | Nezařazené | 0 komentářů

Hotelová skupina Orbis pokračuje v rozšiřování své sítě ve východní Evropě. Do konce září otevře v Rumunsku Mercure Sighisoara, první hotel mimo hlavní město Bukurešť, pojmenovaný po městě Segešvár v historickém regionu Sedmihradska. Hotel vzniká přestavbou stávajícího komplexu Binderbubi Hotel and Spa a nabídne 52 pokojů, 3 konferenční místnosti, 2 restaurace, bar a lázně.

Rumunsku, které je jedním z nejdynamičtějších trhů ve východní Evropě

V Rumunsku, které je jedním z nejdynamičtějších trhů ve východní Evropě, se snažíme zajistit si vedoucí pozici tím, že budujeme naši síť hotelů především prostřednictvím partnerství se silnými místními partnery,“ vysvětluje Gilles Clavie, prezident a generální ředitel skupiny Orbis Hotel Group, a dodává: „Jsem potěšen příchodem značky Mercure do Sgešváru a tím naše plány v Rumunsku určitě nekončí.“ Orbis Hotel Group je největší sítí hotelů ve východní Evropě a jediným poskytovatelem licence značek AccorHotels v 16 zemích regionu.

Hotel Mercure Sighisoara (česky Segešvár) vzniká přebudováním stávajícího hotelu Binderbubi Hotel and Spa. Mezinárodní značka Mercure bude řízena skupinou Orbis pod smlouvou o vedení s místní společností Daflog. Mercure je jediná značka hotelových středisek, která spojuje sílu mezinárodní sítě se závazky nadstandardní kvality a zkušeností, ale zároveň plně respektuje lokální požadavky a ctí místní individualitu.

Rozsáhlá hotelového komplexu Mercure Sighisoara Binderbubi Hotel and Spa

Hotelový komplex Mercure Sighisoara Binderbubi Hotel and Spa v Segešváru nabídne 52 pokojů, 3 konferenční místnosti, 2 restaurace, bar a lázně. Hotel je situován na úpatí kopce Citadel, který se nachází na křižovatce tří transylvánsko-saských okresů, a nabízí výhled na nejvýznamnější historické památky. Zástupce společnosti Daflog ke spolupráci uvedl: „Jsme nesmírně hrdí, že máme partnerství s jedním z nejdůležitějších hráčů v oboru pohostinství a jsme přesvědčeni, že AccorHotels / Orbis nastaví v našem regionu své standardy. Tato spolupráce je založena na naší touze zlepšit služby nabízené jak našim zákazníkům, tak partnerům, což povede k udržitelnému rozvoji místního trhu.

Orbis Hotel Group

Orbis Hotel Group je největší síť hotelů v Polsku a ve východní Evropě. Orbis se skládá ze 120 hotelů a je jediným poskytovatelem licence značek AccorHotels v 16 zemích, včetně Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Chorvatska, České republiky, Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Makedonie, Moldavska, Černé Hory, Polska, Rumunska, Srbska, Slovenska a Slovinska. Nabízí celkem téměř 20.000 pokojů. Hotely jsou provozovány pod značkami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles a ibis budget. Tyto značky, uznávané na celém světě, poskytují kvalitní služby různých norem, od luxusních, pětihvězdičkových, až po ekonomické jednohvězdičkové hotely.

Strategický partner skupiny Orbis je AccorHotels

AccorHotels je přední světovou cestovní & lifestyle skupinou a digitálním inovátorem. Nabízí jedinečné zážitky ve více než 4.000 hotelech, rekreačních střediscích a rezidencích, stejně jako ve více než 3.500 nejlepších soukromých domech po celém světě. Těží z duální odborné znalosti jako investor a provozovatel prostřednictvím svých HotelServices a HotelInvest divizí. AccorHotels působí v 95 zemích. Portfolio je tvořeno mezinárodně uznávanými luxusními značkami, včetně Raffles, Fairmont, Sofitel Legend, SO Sofitel Sofitel, onefinestay, MGallery by Sofitel, Pullman a Swissôtel; stejně jako populární střední a butikové značky Novotel, Mercure, Mama Shelter a Adagio; a ekonomické značky včetně ibis ibis Styles Ibis budget a regionálních značek Grand Mercure, Sebel a hotelF1.

S bezkonkurenční kolekcí značek a více než 50 letou historii po dobu téměř pěti desetiletí, AccorHotels, spolu se svým globálním týmem více než 240.000 žen a mužů, má smysluplné a srdečné poslání, které shrnuje claim .- Feel Welcome. Hosté mají přístup k jednomu ze světově nejzajímavějších věrnostních programů – Le Club AccorHotels.

AccorHotels je aktivní ve svých místních komunitách a zavázal se k udržitelnému rozvoji a solidaritě prostřednictvím programu Planet 21, komplexního programu, který sdružuje zaměstnance, hosty a partnery k udržitelnému rozvoji.