Sexy hotely: Pět hotelů jako z 50 odstínů temnoty

autor: | Úno 13, 2017 | Gastro & Travel | 0 komentářů

Svátek sv. Valentýna je za dveřmi, a tak jsme společně s hotelovým vyhledavačem trivago.cz vytipovali pět sexy hotelů, kam můžete vzít svou drahou polovičku, nebo se jimi můžete nechat inspirovat…Červené koberce, fotografie s akty na stěnách či vana pro romantickou koupel ve dvou hned u postele. To vše, a ještě mnohem více najdete v hotelech pro dospělé. Načerpejte inspiraci v pokojích se zrcadli nad postelí i vybavením pro svůdný pole dance.

Hotel Amour, Paříž, Francie

Hotel Amour se nachází v centru romantické Paříže, a to jen 10 minut chůzí od známého kabaretu Mouline Rouge ve čtvrti Pigalle. Tématem tohoto butikového hotelu je láska a erotika a všechny předměty a nábytek pochází z 50. a 60. let. Chodba s černými zdmi vede do 20 pokojů, které byly navrženy význačnými umělci. Tento hotýlek najdete snadno, hledejte růžový neonový nápis „Amour”. Na své si zde přijdou všechny vaše smysly – hotel je slavný také pro svou restauraci s krásnou zahrádkou s židlemi z padesátých let, kam se chodí najíst také sami Pařížané. Navíc se ve čtvrti Pigalle nachází kromě nočních podniků a sex shopů také Muzeum erotiky.

Více na https://www.trivago.cz/pariz-36103/hotel/amour-82371

Crazy Bear Beaconsfield, Beaconsfield, Velká Británie

Za 40 minut autem se dostanete z centra Londýna do hotelu Crazy Bear Beaconsfield. Budova hotelu pocházející z patnáctého století byla zachována, ale prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nyní si zde hosté mohou dopřávat luxusu, který by učaroval i panu Greyovi. Dekadentní tmavé pokoje se zlatými a červenými akcenty, disponující kovovou vanou a okázalými závěsy ve stylu viktoriánské éry, promění ve skutečnost i ty nejtajnější fantazie.

Více na https://www.trivago.cz/beaconsfield-39194/hotel/crazy-bear-beaconsfield-1388342

Seven Hotel, Paříž, Francie

Další „sexy” hotel najdeme opět v Paříži – tentokrát vedle Latinské čtvrti kousek od známé (a jedné z nejstarších ulic) Rue Mouffetard. Hotel Seven nabízí sedm unikátních apartmá – jako v sedmém nebi si budete připadat v apartmá Eden s postelí s bílými nebesy. Pokud byste chtěli zúročit hodiny pole dance, zkuste apartmán „Kabaret” s taneční tyčí. Pokud by to nestačilo, nabízí hotel za příplatek také Lovebox.

Více na https://www.trivago.cz/pariz-36103/hotel/seven-hotel-paris-149793

Hotel Pelirocco, Brighton, Velká Británie

Hotel Pelirocco v centru Brightonu nabízí svým hostům 19 velice různorodých tematických pokojů, které budou odpovídat jejich potřebám. V některém se nachází oválná postel, jinde na čeká obrovské zrcadlo na stropě, v dalším pro změnu taneční tyč. Chcete-li soukromí, zamluvte si apartmá „Lovers Lair” s vlastním vstupem z ulice a vybavením pro pole dance. Vyzkoušet můžete také pokoje „Japanese Love Hotel” či „Pin-up Parlour” – ten druhý je kombinací hollywoodského glamouru s brightonským kýčem. V „Nooki” čeká inspirace v podobě sexy stolních her pro páry. Pokud chcete někoho překvapit, hotel nabízí profesionálního fotografa pro boudoir fotografie.

Více na https://www.trivago.cz/brighton-73281/hotel/pelirocco-1101514

Hotel Vice Versa, Paříž, Francie

Znáte sedm smrtelných hříchů? Smilstvo, pýcha, lenost, nestřídmost… tak přesně takové názvy nesou také pokoje pařížského hotelu Vice Versa, kde je každé patro je zasvěceno jinému hříchu. Nebojte, nečekají tu na vás tresty, ba naopak – každý pokoj je vytvořen tak, abyste si „hříchy” co nejvíce užili. Zrelaxujte po namáhavé prohlídce velkoměsta pod nebesky modrým stropem, kde všechny vaše starosti odnesou křídla motýlů (v pokoji „Lenost”). V růžovo-černém pokoji s fotografiemi aktů a ženskými siluatemi můžete snadno ztratit zábrany a dopřát si opravdovou rozkoš. Všechny pokoje navrhla francouzská návrhářka luxusního spodního prádla Chantal Thomass.

Více na https://www.trivago.cz/pariz-36103/hotel/vice-versa-hotel-2289046

Text i foto: trivago.cz