Mít celou Prahu jako na dlani, příjemně si posedět venku, ať už na skleničce s přáteli, či schůzce s obchodním partnerem, být kousek od centra Prahy, ale přesto v absolutním klidu. Přesně taková kombinace se podařila venkovnímu baru THE ROOF, který byl otevřen na střeše pražského hotelu Novotel Praha Wenceslas Square jen pár kroků od náměstí I. P. Pavlova. Návtěvníci hotelu i veřejnost si zde mohou denně od 14.00 do 22.00 vychutnat vychlazený Aperol, skvělá vína, některý z letních koktejlů, či cokoliv jiného z nápojového menu. Samozřejmostí je také nabídka lehkých jídel, která se ke sklence výborně hodí. V baru THE ROOF bude pravidelně každý týden vystupovat DJ, který dotvoří svou muzikou skvělou atmosféru.

Výhled na celé město, skvělá hudba a venkovní posezení

Barů a podniků je v Praze dostatek. Ale takových, kde by člověk mohl uniknout ruchu velkoměsta a v klidu, bokem, ale zároveň poblíž centra, si vychutnat kvalitní víno či probrat s kolegy novou kampaň, těch už je méně. Když se k tomu přidá výhled na celé město, skvělá hudba a fakt, že můžeme posedět venku, pod širým nebem, stává se bar THE ROOF na střeše hotelu Novotel Praha Wenceslas Square ještě atraktivnějším místem.
„Využít terasu jako střešní bar jsem se rozhodl z několika prostých důvodů. Je to krásný prostor, kam se dá zmizet před vším ruchem, který panuje dole na ulicích. Chybělo mi tu v okolí místo, kde bych si na střešní terase mohl dát vínko a poslouchat při tom fajn muziku. Hosté velmi oceňují výhled na historickou Prahu a také si myslím, že příjemných venkovních barů, kam si dojít po práci na sklenku s přáteli, je stále nedostatek“ vysvětluje manažer hotelu Novotel Praha Wenceslas Square Michal Tomeš a dodává: „Chceme z baru THE ROOF udělat trendy místo nejen pro naše hosty, ať už pro obchodní jednání, nebo pro přátelská setkávání, ale bar lze využít i pro nejrůznější oslavy, či tiskové konference, hned vedle něj je situován konferenční salónek“.
Bar THE ROOF se nachází v šestém patře pražského hotelu Novotel Praha Wenceslas Square, v ulici Kateřinská 38, jen pár kroků od náměstí IP Pavlova.