Šampaňské Veuve Clicquot partnerem Designbloku 2011

autor: | Srp 31, 2011 | Novinky z Gastronomie

Proslulá značka šampaňského bývá dlouhodobě spojována nejen s;nezapomenutelnou chutí a kvalitou, ale i se světem prémiového designu. Není tedy náhodou, že značka pokračuje ve spolupráci na poli designu i v;České republice a stala se partnerem Designbloku 2011. Kromě této spolupráce Veuve Clicquot představuje i zajímavou designovou novinku – The Luminous Self Lounge od 5:5 Designers.

;

The Luminous Self Lounge od 5:5 Designers

V;roce 1811 přelétla na obloze nad oblastí Champagne kometa a říká se, že ve stejném roce byla sklizeň vína nadprůměrně kvalitní. Madame Clicquot Posardin se rozhodla použít kometu jako první symbol šampaňského domu Veuve Clicquot. Přesně o dvě stě let později spolupráce s;5:5 Designers oslavuje symbol komety a představuje The Luminous Self Lounge. 5:5 Designers, kteří získali například Grand Prix de la Création od Paris City Council, spojili unikátní styl, humor a jednoduchost se značkou Veuve Clicquot.

The Luminous Self Lounge od 5:5 Designers bude představen na Designbloku 2011 v;rámci Veuve Clicquot Champagne lounge vytvořeném ve spolupráci se studiem Kartell ve Šporkovském paláci v;Hybernské ulici.

Následně si bude možné vychutnat šampaňské Veuve Clicquot s;The Luminous Self; Lounge v;restauraci Barock, Pařížská 24, Praha 1.

;

Veuve Clicqout a design

Veuve Clicquot je značka, která vždy symbolizovala kvalitu a kreativitu, a tudíž je přirozené, že přitahuje ty nejvýraznější talenty, a to zejména v oblasti designu. Dokladem toho je bezpočet uměleckých spoluprácí s;designéry a osobnostmi světového věhlasu, jako jsou Karim Rashid, Pablo Reinoso, Andrée Putman nebo Christophe Pillet. Mezi nedávné projekty Veuve Clicquot se řadí zakázky pro brazilské designéry Fernanda Humberta Campanaovy, či spolupráce s francouzským návrhářem Mathieu Lehanneurem.