S úsměvem v novém roce

autor: | Led 22, 2013 | Novinky z Gastronomie

„Jak na Nový rok, tak po celý rok,“ říká známé české přísloví. Proto bychom si měli nejen na začátku nového roku udržet na rtech úsměv a nešetřit dobrou náladou. Ať už se ale na svět smějete nebo mračíte, můžete vždy sebe i své blízké potěšit úsměvem doslova sladkým. Stačí sáhnout po sáčku veselých bonbonů Smiling Balla od společnosti HARIBO, který je plný ovocných želatinových koleček s motivem rozesmátých obličejů. Vstupte do nového roku opravdu s úsměvem!

„Společnost HARIBO nabízí množství kvalitních želatinových bonbonů rozličných tvarů a chutí, z nichž si vybere opravdu každý. Také proto se HARIBO těší mezi spotřebiteli stálé oblibě,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Usměvavé želatinové bonbony Smiling Balla mají své příznivce mezi našimi zákazníky bez rozdílu věku možná právě proto, že svým úsměvem zpříjemní i zcela obyčejný všední den,“ dodává Rostislav Němec.

Kdo sáhne po sáčku bonbonů Smiling Balla nebude určitě litovat. Bonbony s motivem rozesmátých obličejů potěší svou ovocnou chutí malé i velké a jistě rozzáří nejednu dětskou tvář. K dostání jsou v balení 100g a 175g.