fbpx
Domů » Rubriky » Technologie » Efektivní úklid si žádá chytrý stroj

Efektivní úklid si žádá chytrý stroj

Moderní uspěchaná doba si žádá efektivitu a to i při úklidu. Aktivní člověk 21. století již nehledá kompromisy a chce perfektní výsledky za minimum času. Trendem je minimalismus – už nechceme mít pro každou činnost speciální pomůcky, ale naopak jeden perfektní produkt, se kterým uklidíme všechno – koupelnu, kuchyni, obývací prostory, toaletu, textil i interiér automobilu.

Italská značka Polti již 40 let produkuje parní čističe a přináší inovace do domácností. Inteligentní parní vysavače kombinují technologii vysávání s hygienickou sílou páry v jediném multifunkčním zařízení. Účinná vodní filtrace a hloubkové parní čištění garantují maximální hygienu při každém úklidu.

Vaporetto Lecoaspira FAV80_Turbo Intelligence

Parní čistič se zabudovaným vysavačem s vodní filtrací

Inteligentní parní čistič s integrovaným vakuovým systémem s parní a sací funkcí. Tyto dva produkty v jednom zjednoduší každodenní úklid za pomoci 10 přednastavených programů pro každý povrch: podlahy, parkety, pohovky, křesla, zrcadla, skla a veškerý povrch v koupelně. Snadno vyčistí suché i mokré povrchy. Jeho vodní filtrace v kombinaci s účinným filtrem zaručuje zachycení veškerého prachu a zanechá domov čistý a svěží. Tlaková síla parního čištění celkově dosáhne důkladného hloubkového čištění a efektivně zbaví povrch mastných nečistot a skvrn.

  • Vyčistí suché i mokré povrchy
  • ECO funkce
  • Zahřívací doba 6 minut
  • 15 příslušenství pro každý povrch

Zakoupíte ZDE za cenu 18 790 Kč.

Unico MCV85_Total Clean & Turbo

Profesionální, multifunkční parní čistič na každý povrch: vysává, čistí párou a vysušuje

Tento profesionální parní čistič je určený na hloubkové čištění s mnoha funkcemi. Svým 3 v 1 je zcela jedinečný. Vysaje suché i tekuté nečistoty, pomocí páry hloubkově a hygienicky vyčistí jakýkoli povrch a následně ho i vysuší. Kombinace multi-cyklónové technologie s přírodní sílou parního čištění, osvěžovače vzduchu Frescoaspira, 5 fázová filtrace a HEPA filtr garantují zachycení každé částice prachu uvnitř sběrné nádoby. Tím vrací do ovzduší dokonale očištěný vzduch od prachu a pylu.

Unico má 3 automatické programy se kterými zvládne úklid úplně každý. Funkce samy nastaví optimální kalibraci parního, sacího nebo vysoušecího výkonu, případně jejich kombinace. V bohatém příslušenství naleznete 16 různých kartáčů a nástavců na vlasy a chlupy vašich mazlíčků, na čalouněné povrchy a okna nebo zrcadla a například vertikální rukojeť, díky které už se nikdy nebudete muset ohýbat a budete snadno pohybovat přístrojem v libovolném směru. S tímto špičkovým čističem vyčistíte opravdu každý povrch a navíc osvěžíte vzduch.

Zakoupíte ZDE za cenu 21 490 Kč.