fbpx
Domů » Rubriky » Michelinské doporučení pro Grand Cru a Pohostinec Monarch

Michelinské doporučení pro Grand Cru a Pohostinec Monarch

Michelinské doporučení

Michelin Guide představil své hodnocení pro letošní rok. Pražské restaurace Grand Cru a Pohostinec Monarch, které spadají pod Premier Group, obhájily doporučení tohoto proslulého průvodce světovými gastronomickými podniky. Grand Cru opět získalo dva příbory, Pohostinec Monarch jeden.

Vyhlášené pražské restaurace Grand Cru a Pohostinec Monarch, které jsou známé svou vynikající kuchyní, si opět vysloužily ohodnocení michelinskými příbory. Jimi průvodce Michelin oceňuje útulnost podniků a skvělý servis. „Jsme hrdí na to, že jsme obhájili uznání naší neustálé snahy o udržení vysoké kvality. Ocenění pro nás znamená velkou zpětnou vazbu a zároveň motivaci neustále se zlepšovat,“ říká Milan Pavlík, generální manažer restaurací Grand Cru a Pohostinec Monarch.

Restaurace Grand Cru prošla v tomto roce velikou změnou. Místa šéfkuchařů obsadili Saša Pavlovič a Svatopluk Hemmer, kteří vytvořili nové menu se zaměřením na kvalitu surovin a netradiční kombinace. Oba mají bohaté zkušenosti z michelinských podniků. „Ambice na michelinskou hvězdu má snad každý kuchař, včetně nás. Dovést Grand Cru do síně michelinské slávy by pro nás bylo samozřejmě obrovskou poctou,“ říkají šéfkuchaři restaurace Grand Cru.

Ocenění příbory hodnotí na rozdíl od michelinských hvězd komfort restaurace, a to včetně jejího interiéru, prostírání a kvality servisu. Z celé České republiky získalo příbory pouze 31 podniků, přičemž mnohé byly z výběru meziročně vyřazeny.

Přesvědčit se o kvalitách Pohostince Monarch a restaurace Grand Cru můžete samozřejmě sami. Rezervaci v Pohostinci Monarch si můžete udělat na telefonním čísle +420 703 182 801 a v restauraci Grand Cru na +420 775 044 076, menu najdete na webových stránkách www.monarch.pohostinec.cz a www.grand-cru.cz.