fbpx
Domů » Rubriky » Management » NOMINUJTE SVÉ KANDIDÁTY NA VÝROČNÍ CENY AHR ČR PRO ROK 2019

NOMINUJTE SVÉ KANDIDÁTY NA VÝROČNÍ CENY AHR ČR PRO ROK 2019

Výroční ceny AHR

Nominace byly spuštěny 1. 5. 2019 a budou pokračovat až do 31. 8. 2019. Své kolegy, přátele, nebo i sami sebe můžete nominovat hned v několika kategoriích: Hoteliér roku (hotely do 80ti pokojů x hotelové řetězce a hotely nad 80 pokojů), Restauratér roku (samostatné x hotelové restaurace), Škola roku, Mladý manažer roku.

O cenu Mladého manažera se mohou ucházet kolegové do 30ti let a je určena nejen „vyšším manažerským pozicím“, ale právě i mladým lidem pracujícím jako vedoucí směn, asistenti manažerů či nižší management.

V neposlední řadě nominujte i do kategorie Odpovědný hotel/restaurace. Odpovědné podnikání je postavené na sdílení hodnot mezi firmou a okolím. Jde o způsob podnikání, které jde nad rámec zákonných, komerčních a společenských očekávání, a proto je i tato kategorie velice důležitá. V dnešní době je otázka odpovědného podnikání klíčová. Proto neváhejte a nominujte i v této kategorii svůj  hotel/restauraci nebo svých kolegů, a podpořte tak toto odpovědné podnikání.

Kategorie Penzion roku bude opět realizována ve spolupráci se společností Previo a bude spojena s hodnocením samotných návštěvníků. Všechny členské penziony dostanou během následujícího měsíce  informace o možnosti soutěžit a sbírat svá hodnocení od reálně bydlících hostů. Z TOP 10 penzionů bude následně odborným hodnocením vybrán Penzion roku 2019.

Své kandidáty můžete nominovat na https://www.cenyahr.cz/nominujte-kandidata/ .

Držitelům Výročních cen AHR ČR bude předáno ocenění v listopadu 2019 během slavnostního Galavečera v Praze.