fbpx
Domů » Rubriky » Finančním ředitelem holdingu Trigema je Tomáš Kucharčuk

Finančním ředitelem holdingu Trigema je Tomáš Kucharčuk

Trigema

Finančním ředitelem developerské společnosti Trigema se stal Tomáš Kucharčuk. Před nástupem do Trigemy působil na pozici finančního ředitele sítě Orea Hotels & Resorts.

Tomáš Kucharčuk má na starosti především celkové ekonomické řízení všech společností, které jsou součástí holdingu Trigema. Současně s tím spolupracuje při plánování a vyhodnocování jejich cash flow. Ve své činnosti komunikuje s auditory, bankami a dalšími institucemi. Zároveň je odpovědný za řízení kontrolingových aktivit Trigemy.

Před nástupem do Trigemy byl Tomáš Kucharčuk téměř tři roky na pozici finančního ředitele sítě Orea Hotels & Resorts. Zkušenosti z oblasti real-estate získal rovněž díky působení ve skupině CPI Group, kde se mimo jiné zabýval řízením interních a externích finančních procesů jednotlivých projektů skupiny. V letech 2009 až 2012 byl finančním manažerem ve společnosti Assa Abloy Entrance Systems.

Tomáš Kucharčuk vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze. Je ženatý a ve volném čase se věnuje aktivitám s rodinou, sportu, cestování a zahradě. Je mu 42 let. Hovoří anglicky.

Zdroj fotografie: Trigema