fbpx
Domů » Rubriky » Exotické povzbuzení s čajem TEEKANNE Ginger & Curcuma

Exotické povzbuzení s čajem TEEKANNE Ginger & Curcuma

teekanne

Letní čas dovolených je tady a s ním i touha objevovat nové chutě dalekých zemí. Přitom i z pohodlí domova můžete ochutnat kousek orientu, a to díky čaji TEEKANNE Ginger & Curcuma. Směs aromatického zázvoru a jemu příbuzné kurkumy nejen že povzbudí mysl, ale pomůže udržet i vaše zdraví v perfektní kondici.

Výjimečné účinky kurkumového čaje využívá po staletí východní medicína a nyní si tento orientální zázrak můžete vychutnat i v našich zeměpisných šířkách. Kurkuma si pro svou nezaměnitelnou zářivou barvu získala přezdívku indický šafrán a její hlavní složka – kurkumin – zase obdiv vědců, kteří ověřili širokou škálu jejích pozitivních účinků na lidské zdraví.

Ve vysokých letních teplotách vám bylinný čaj TEEKANNE Ginger & Curcuma pomůže zahnat žízeň a osvěží horkem znavenou mysl. Zlatavá kurkuma a pikantní zázvor jsou zároveň výborní pomocníci v boji proti zánětům, vydatně podporují imunitní systém a také obsahují prospěšné antioxidanty, které podporují správnou činnost mozku.

Připravte si šálek TEEKANNE Ginger & Curcuma a zahleďte se daleko za obzor. Dotek exotiky pocítíte všemi smysly.
TEEKANNE Ginger & Curcuma je k dostání za cenu 48,90,-
Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz