fbpx
Domů » Rubriky » V český kempech a na koupalištích se rozšiřují mincovní automaty na sprchování

V český kempech a na koupalištích se rozšiřují mincovní automaty na sprchování

kemp

Vodní nádrž Lipno, kemp ve Sloupu v Čechách nebo třeba na Pastvinách mají na začátku letošní letní sezony jedno společné. Na všech těchto místech jsou zbrusu nové mincovní a žetonové automaty pro sprchy.

Umožňuje majitelům kempu, koupaliště ale třeba i majitelům čerpacích stanic či hotelů, kontrolovat spotřebu vody a zároveň i spotřebou elektřiny. Nastaví si dobu, po kterou voda poteče, za určitý poplatek.
„Rozšiřujeme tímto oblast působnosti a jde o naprosto logický posun,“ říká Pavel Rybka spolumajitel značky Sanela a dodává: „Produkt jsme vyvíjeli několik let nejen z pohledu funkčnosti, ale i z pohledu anti vandalství a možnosti propojenosti s otevíráním dveří nebo pro použití jednorázového spotřebiče, jako je například pračka nebo fén.“
Automat na jednu sprchu stojí od 13 tisíc korun bez DPH.  Můžete si také pořídit jeden automat, kterým budete ovládat třeba až osm sprch (cena od 20 tisíc korun bez DPH). Zároveň automaty umožňují získat statistické informace a provést diagnostiku přístroje. S novou řadou automatů pak lze ovládat sprchy pomocí programovatelného žetonu RFID.