fbpx
Domů » Rubriky » Nejlepší přítelkyně na nakupování?

Nejlepší přítelkyně na nakupování?

taška

Jana, Eva nebo Jitka? Ne. Je to vaše nákupní taška! Nerozmlouvá vám váš výběr, nekomentuje, nekritizuje… A nákup vám vždy přinese až domů. Navíc slouží až do roztrhání těla. Aby dlouho vydržela, a navíc nezatěžovala životní prostředí, vyberte si látkovou. Například Kaufland nabízí tašku ze 100% bio bavlny. Tato věrná přítelkyně na mnoho let stojí jen 59,90 Kč. Tak buďme šik, chovejme se ekonomicky a ekologicky, plastové tašky už dávno nejsou in. Stačí, když se budeme řídit Nákupním desaterem!
1. Neprotrhneš!

Na rozdíl od krasavic z PVC tě látková taška nikdy nenechá ve štychu! Bavlněný materiál díky své výjimečné pevnosti vydrží stovky i tisíce nákupů!

2. Nezašustíš!

Dost bylo šustivého zvuku nepostradatelného doplňku našich igelitek! Tvou novou látkovou přítelkyni neprozradí žádný nepříjemný zvuk, maximálně citoslovce uznání nad jejím stylovým designem.

3. Neponížíš!…

svůj outfit. Igelitka není a nikdy nebude přijatelným doplňkem. Tip pro hříšníky: Vykoupení z igelitkového pekla má jméno látková taška!

4. Neposkvrníš!…

svou image. S nákupem v igelitkách si koleduješ tak akorát o společenskou sebevraždu. Vlastnit stylovou nákupní tašku není už jen záležitostí módního trendu, je to přímo společenskou nutností!

5. Neosiříš!

Už nikdy nebudeš sama. Od teď máš svou nákupní tašku vždy při sobě. Je totiž super skladná a v pohodě se vejde i do té nejmenší kabelky!

6. Nepožádáš!…

o zpoplatněnou igelitovou tašku. Nová doba si žádá nové výzvy!

7. Nevyzradíš!…

co si kupuješ. To zůstane už navždy skryto. Nemusí každý přece vědět, že zrovna potřebuješ dávku 250gramové čokoládové energie nebo láhev vína.

8. Nebudeš mít jinou!…

tašku než látkovou. Jednorázovky nejsou ničím, co bys k životu potřebovala.

9. Cti Matku přírodu!

Dnes jsou pláže omývány mořem plastů a pokud s tím něco neuděláme, zůstanou tu i v době, kdy se po stejných plážích budou procházet naše děti nebo vnoučata. Nechceš pro ně snad něco lepšího?
10. Osvětu šířit budeš!

Každá správná shopaholička šetří raději přírodu než svou peněženku! A každá správná fashion lady nabádá své okolí, aby přemýšlelo nad tím, co nosí.
A proč to všechno? Podle informací Ministerstva životního prostředí je spotřeba igelitových tašek každého Čecha v průměru 300 kusů za rok. Jejich rozložení bude trvat až stovky let. I proto se Kaufland zavázal snížit množství plastového odpadu nejméně o 20 procent do roku 2025. V současné době redukuje obaly produktů, omezuje igelitové fólie a sortiment nákupních tašek rozšířil o ty ekologické, třeba zmíněnou látkovou. Tak se přidejte!