fbpx
Domů » Rubriky » Accor a meetago® uzavřely dohodu o mezinárodním partnerství

Accor a meetago® uzavřely dohodu o mezinárodním partnerství

Accor

Accor a meetago® spouštějí společný program „Connectivity Solution”, který bude dostupný PRO více než 1 600 kongresových hotelů na celém světě.


Společnosti Accor a meetago® podepsaly dohodu o strategickém partnerství pro oblast obchodních kongresů a akcí, ve které již úspěšně spolupracovaly. Společnost meetago® zajišťuje rezervační a softwarová řešení v sektoru „MICE“ (setkání, motivační pobyty, konference a výstavy) a je jedním z největších hráčů ve střední Evropě.
Rezervační technologie a služby společnosti meetago® bude nabízet společnost Accor nejen v regionu DACH (Německo, Rakouska a Švýcarsko), ale i v rámci celé Evropy a také na několika klíčových trzích, například v USA nebo Číně. Po spuštění partnerství bude společně vytvořené řešení „Connectivity Solution“ dostupné pro více než 1 600 kongresových hotelů na celém světě. Nabídka se zaměřuje na ucelené a atraktivní portfolio kongresových a konferenčních hotelů napříč všemi značkami.
Inovativní cloudová řešení pro obchodní akce

Inovativní online nástroj společnosti meetago® využívá nejmodernější cloudové technologie a garantuje tak organizátorům konferencí bezpečný rezervační proces. Skupina rovněž nabízí individuální řešení pro správu jednotlivých akcí i účastníků – od menších setkání po velké obchodní akce.
Platforma společnosti meetago® je jednou z nejnavštěvovanějších a nejvyužívanějších rezervačních platforem v rámci německého i evropského sektoru obchodních akcí, když registruje více než milion obchodních návštěvníků ročně.
Podpora mezinárodní expanze

Cílem partnerství společností Accor a meetago® je zajistit, aby byl proces rezervací a správy konferencí, obchodních akcí a kongresů rychlejší, globálnější a efektivnější – pro hotely i pořadatele jednotlivých akcí. Výsledkem by mělo být snadnější uspokojení poptávky korporátních zákazníků, a to při současné podpoře trvalé mezinárodní expanze kongresových aktivit obou partnerů.
„Na základě strategického partnerství se společností meetago® reagujeme na rostoucí poptávku ze strany našich korporátních zákazníků, přičemž bychom v budoucnu chtěli naši nabídku zpřístupnit centrálně, prostřednictvím jediné platformy. Zároveň v rámci konferenčního průmyslu nabízíme ucelenější a efektivnější služby při vyšší úrovni digitalizace,“ uvedla Sabine Toplak ze společnosti Accor, obchodní viceprezidentka pro Střední Evropu.
„Jsme skutečně rádi, že dochází k dalšímu prohloubení spolupráce se společností Accor. Jde o krok, který dále podpoří náš globální růst. Naším cílem je využívat inovativní přístupy k zajištění vynikající uživatelské zkušenosti,“ vysvětlil Udo Lülsdorf, generální ředitel a zakladatel společnosti meetago®.

o skupině MEETAGO
Skupina meetago vyvíjí IT řešení, která jsou přínosem pro partnery, zákazníky i agentury v rámci hotelového průmyslu, přičemž zároveň přispívá k celosvětové modernizaci konferenčního podnikání. Skupina meetago, která je vedoucím poskytovatelem nákupních a rezervačních řešení v sektoru MICE, využívá své značky meetago®, meeconnect a tagungshotel.com pro poskytování inovativních řešení, jejichž cílem je dále podpořit digitální transformaci sektoru MICE. Hotely, společnosti, organizace, asociace i společnosti zajišťující organizaci pracovních cest (TMC) oceňují skupinu meetago jakožto spolehlivého technologického a servisního partnera při optimalizaci a digitalizaci jejich hodnotových řetězců, a to včetně odborné podpory pro všechny aspekty procesu žádostí a rezervací. Skupina meetago již v rané fázi své podnikatelské činnosti získala vedoucí postavení v německy mluvících evropských zemích, a to díky soustavnému důrazu na inteligentní integraci nákupních, rezervačních a plánovacích procesů v systémech jednotlivých zákazníků. Od té doby pak tento rodinný podnik roste v globálním měřítku: skupina meetago působí na nejdůležitějších světových trzích v rámci konferenčního průmyslu, přičemž digitální systémy skupiny jsou dlouhodobě využívány na trzích Asie, USA i Jižní Ameriky.
meetago GmbH
Martin Munck
Head of Corporate Communication
Junkersring 5
D-53844 Troisdorf
Tel.: 0761 217 153 017
Email: presse@meetago.com
www.meetago.com

O skupině ACCOR
Accor je celosvětově vedoucí skupina rozšířeného pohostinství, která nabízí jedinečné zážitky ve více než 4.800 hotelích, rezortech a rezidencích ve 100 zemích světa. S bezkonkurenčním portfoliem značek od luxusních, až po ty ekonomické, poskytuje Accor po více než 50 let prémiové služby a know how.

Kromě ubytování poskytuje Accor nové cesty jak žít, pracovat a hrát si s Food&Beverage, nočním životem, pohodou a spolupracujícími značkami. Hosté hotelové skupiny mají přístup k jednomu z nejatraktivnějších hotelových věrnostních programů.

Skupina Accor je zavázána vytvářet trvale udržitelné hodnoty a hraje aktivní roli v solidaritě k planetě. Planet 21 – komplexní program, který usiluje o to, aby se jednalo o „pozitivní pohostinství“, zatímco Accor Solidarity je nadační fond, který pomáhá znevýhodněným osobám prostřednictvím odborné přípravy a přístupu k zaměstnání.

Skupina Accor SA je veřejně kótována na burze Euronext v Paříži (ISIN kód: FR0000120404) a OTC trhu (kód: ACRFY) ve Spojených státech.

Pro více informací a rezervace navštivte accor.com. Nebo se staňte fanoušky a sledujte nás na Twitteru a Facebooku.
Pro více informací a rezervace navštivte accorhotels.group nebo accorhotels.com.