Restaurace/pivnice/klub Havelák – nestárnoucí česká klasika

autor: | Bře 8, 2011 | Novinky z Gastronomie

Nově otevřená restaurace, pivnice a klub HAVELÁK nabízí tradiční a ryze českou kuchyni ve stylu „Sněz, co zmůžeš“; s výběrem z;více jak 40 českých jídel.

;

Velký důraz klade na pečlivý výběr čerstvých surovin od drobných pěstitelů a chovatelů z;Čech a Moravy.; Domácí, obzvláště křehký chleba, pečený ve velké peci s;bukovým a dubovým dřevem, zachovává původní babiččinu recepturu. V;restauraci si můžete také vychutnat domácí slivovici a hruškovici, nebo lahodně chlazenou tankovou Plzeň za bezkonkurenční cenu. O pivo a pivní hospodářství se stará pan Václav Jánský, který čepuje tento zlatavý mok již 35 let.

;

Koncept Havelák je multifunkční kulturní centrum, při jehož realizaci bylo myšleno opravdu na všechny věkové kategorie a cílové skupiny. Na pořadu jsou pravidelné koncerty známých českých i zahraničních interpretů, zároveň však majitelé podporují vystoupení mladých talentů v;oblasti pop, rock a folk. Československé diskotéky budou na pořadu dne od půlnoci do ranních hodin každý pátek a sobotu.

;

Milé, útulné a komfortní prostory Haveláku nabízejí více než 350 míst k;sezení s;otevřenou kuchyní a grilem „na očích“, nekuřáckým salónkem a tanečním parketem pro všechny generace.

Havelák najdete na tzv. „zlatém průsečíku“ mezi Staroměstským náměstím a Václavským náměstí v;Melantrichově ulici 5, Praha 1.

;

Jídelní lístek, jak již bylo řečeno, obsahuje široký výběr českých tradičních jídel a je řešen formou

„All you can eat“ – Sněz, co zmůžeš v;ceně 380,- Kč.

Polední kvalitní a rychlé menu nabízí vždy výběr ze 2 polévek a 3 hlavních jídel z;české kuchyně za skvělých 99,- Kč.

Tanková Plzeň za bezkonkurenčních 29,- Kč.

;

Přesný název restaurace/pivnice/klubu: Havelák

Melantrichova 5, Praha 1

Slavnostní otevření: 3. 3. 2011

www stránky: www.havelak.cz

;

Typ kuchyně: česká tradiční kuchyně (domácí chléb, domácí slivovice a hruškovice)