Rekonstrukce královehradeckého hotelu Černigov zajistila návštěvníkům vyšší standard ubytování

autor: | Zář 15, 2011 | Novinky z Gastronomie

CPI Hotels, a.s. dokončuje další fázi rekonstrukce hotelu Černigov, který se za plného provozu dočkal dalších téměř padesáti nových pokojů, jež nabídnou návštěvníkům komfortní ubytování přímo v centru města Hradec Králové. Další příznivé změny se projevily na zvýšení bezpečnosti hotelových hostů a také zbrusu nové nabídce místní gastronomie.

;

„Investice vložené do rekonstrukce hotelu naplňují naši vizi směrovat hotel na ještě vyšší úroveň z pohledu služeb, stravování i možností ubytování. Přestože se změnami nejsme ještě zcela u konce, troufám si doufat, že hosté hotelu budou s;novinkami spokojeni,“ řekl Jan Lukš, ředitel hotelu Černigov Hradec Králové.

Hotel Černigov s ubytovací kapacitou 332 lůžek dokončuje v;těchto dnech obnovu dalších pokojů. Z celkového počtu 202 ubytovacích jednotek tak dosáhne úrovně moderně zrekonstruovaných již 104 pokojů a 6 apartmánů. Tyto pokoje jsou nově vymalovány, s;novým nábytkem i koberci. Samozřejmostí je pak Wi-Fi připojení k;internetu ve všech pokojích i společných prostorách. Další výrazná změna proběhla v;oblasti bezpečnosti, kdy byl tradiční způsob patentních zámků na dveřích od pokojů nahrazen systémem magnetických karet. Současná podoba hotelu tak postupně mění svou tvář a dostává se na úroveň vysokého standardu.

O gastronomické změny v;místní restauraci se postaral šéfkuchař Martin Štefl, který od září přichystal zbrusu nový jídelní lístek. Ten doporučuje například vepřovou panenku plněnou slaninou a sušenými švestkami, podávanou se zapečeným bramborovým pyré a čerstvou restovanou cibulkou. Ale v;nabídce je široká paleta dalších masitých i bezmasých jídel, těstoviny či salátů. A chuťové pohárky nesmějí uniknout ani vynikajícím domácím zákuskům z;vlastní cukrárny.

Hotel Černigov s konferenčními prostory o;celkové kapacitě až pro 810 osob představuje největší kongresový hotel v;Hradci Králové. Plně vybavených 202 pokojů a suitů nabízí příjemné ubytování, z;toho navíc již 110 pokojů prošlo rekonstrukcí a umožňují i Wi-Fi připojení k;internetu. Hotel Černigov je tradičním partnerem v;oblasti kongresové turistiky. Všechny sály jsou vybaveny přístupem k;internetu a technickou podporou. Největší Kongresový sál až pro 500 lidí je ideální pro pořádání kongresů, nejrůznějších setkání, sympozií či tanečních večerů. Sály Panorama a Harmonie poskytují výjimečný výhled na centrum města ze 14. patra hotelu a je vhodný pro semináře, firemní školení či privátní akce, svatby a narozeninové oslavy. Pro menší setkání pak nabízíme například Banketní sál. O gastronomii se stará hotelová restaurace Secese s 220 místy a vyhlášenou kuchyní. Samozřejmostí je lobby bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. K;dispozici hostům je hotelové parkoviště.