O nás

Jsme internetová televize, která přináší divákům zajímavá videa ze světa gastronomie a hotelnictví. V naší produkci vznikají upoutávky a reportáže z akcí, rozhovory s významnými osobami, odborné seriály, prezentace výrobků, podniků, ankety a další. Spolupracujeme s odborníky, používáme profesionální filmovou techniku, máme své zázemí pro postprodukci a nabízíme také prostor pro následnou propagaci spotů. TV Gastro&Hotel vznikla v roce 2011 jako doprovodné medium k odbornému titulu Gastro&Hotel.

Naše služby

Máte zájem o vlastní reklamní či prezentační spot? Podle vašich představ a požadavků vám ho natočíme a zajistíme jeho zveřejnění na webu a facebooku. Materiál je vám plně k dispozici v různých formátech a rozlišeních. Můžete si objednat upoutávku, reportáž z akce, prezentaci výrobku či podniku, vícedílný seriál, test, degustaci, anketu a další.

Našimi klienty jsou

Mattoni, Český lev, Prague Food Festival, CzechTourism, Tretter’s New York Bar, Alakarte, Hilton, restaurace La Degustation Boheme Bourgeoise, hotel Alcron, bar Bar&Books, restaurace Dock House, Franchise Club, restaurace Nota Bene, restaurace Balarama, restaurace Fluidum, hotel Hoffmeister.

Kontakt a veškeré informace