[et_pb_section fb_built=“1″ admin_label=“section“ _builder_version=“3.22″][et_pb_row admin_label=“row“ _builder_version=“3.25″ background_size=“initial“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“][et_pb_column type=“4_4″ _builder_version=“3.25″ custom_padding=“|||“ custom_padding__hover=“|||“][et_pb_text admin_label=“Text“ _builder_version=“3.27.4″ background_size=“initial“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“]

Míchané nealkoholické drinky jsou tou nejlepší variantou pro letní dny. Mattoni jako partner filmového festivalu v Karlových Varech představuje dva nové, jež nezapřou inspiraci filmem. 

Umíchejte si například svůdnou kombinaci manga, pomeranče a citronové šťávy, která vás v koktejlu Red Carpet přenese do světa červených koberců a blesků fotoaparátů anebo vyzkoušejte koktejl Live is life, který osvěží díky tonicu a limetce. Příprava všech koktejlů (nových i dvou dalších ikonických) je jednoduchá – stačí smíchat dané ingredience, dolít perlivou vodou Mattoni a dozdobit.

Tyto a další nealkoholické koktejly můžete od nejlepších barmanů světa ochutnat na letošním Mattoni Grand Drink (světovém barmanském finále), které se uskuteční během filmového festivalu KVIFF ve dnech 20. – 22. 8. v Karlových Varech. Návštěvníci se můžou těšit i na bohatý doprovodný program.

Red Carpe

Ingredience:

5 cl Granini mango a pomeranč

1 cl citronové šťávy

1 cl grenadiny

Perlivá Mattoni na dolití

Květy červené růže a limeta na ozdobu

Red Carpet

 

Live is Life

Ingredience

 2 cl yuzu

10 cl tonicu Schweppes

Nakrájená limeta

Perlivá Mattoni na dolití

Nakrájený pomeranč a rozmarýn na ozdobu

Live is Life

 

Sharp Voice

Ingredience:

 2 cl liči sirupu

2 cl čerstvé citrónové šťávy

2 cl džusu Granini černý rybíz

Perlivá Mattoni na dolití

Plátek limety na ozdobu

Chilli paprička k promíchání a na ozdobu

Sharp Voice

Mat & Toni

Ingredience:

 3 cl čerstvé limetkové šťávy

1 cl sirupu z čistého třtinového cukru (Monin)

1 cl zázvorového sirupu (Monin)

5 proužků čerstvého zázvoru

Perlivá Mattoni na dolití

Zázvor a bazalka na ozdobu

Mat & Toni

 

O minerální vodě Mattoni

Mattoni je ikonická značka neodmyslitelně spojená s motivem orla již od roku 1873. Přírodní středně mineralizovaná minerální voda s vyváženým poměrem draslíku, hořčíku a vápníku, které jsou nezbytné pro lidské zdraví. Rodí se v hloubce 125 až 230 metrů v panenské přírodě u Karlových Varů. Jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor jí dává její nezaměnitelnou chuť. K dostání je v přírodní neperlivé, jemně perlivé i perlivé variantě a nabízí širokou nabídku ochucených variant. Více na www.mattoni.cz

 

O Mattoni 1873

Značka Mattoni je součástí Mattoni 1873, největšího distributora nealkoholických nápojů ve střední Evropě, s kořeny sahajícími do roku 1873 a ke karlovarskému rodákovi Heinrichu Mattonimu. Současnou podobu získala skupina v 90. letech díky výrazným investicím italské rodiny Pasquale. Produkty vyváží do téměř 20 zemí světa, vlastní zahraniční značky minerálních vod v Rakousku, Maďarsku a Srbsku. V ČR, Slovensku, Maďarsku a Bulharsku je výhradním výrobcem a distributorem nealkoholických nápojů a pochutin značek firmy PepsiCo.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Redakce Gastro&Hotel