Rational vyhrál v Miláně cenu INNOVATION AWARD

autor: | Led 27, 2012 | Novinky z Gastronomie

Již třetí vyznamenání pro nové SelfCookingCenter whitefficiency.

Nové SelfCookingCenter whitefficiency na milánském gastronomickém veletrhu HOST znovu zvoleno nejinovativnějším výrobkem v oboru (Gold Innovation) a výrobkem s nejlepšími hodnotami v oblasti ochrany životního prostředí a efektivity (Green Excellence). Porota, v níž byli zastoupeni specializovaní prodejci, novináři i profesionální kuchaři, nositele cen vybírala z více než stovky výrobků.

HiDensityControl – nejlepší varný výkon

Hlavní novinka, kterou SelfCookingCenter whitefficiency přináší, má název HiDensityControl. Slibuje o 30 procent větší množství náplně při zachování dosavadní velikosti varného prostoru a až o 20 procent nižší spotřebu zdrojů v porovnání s běžnými konvektomaty.

Široké spektrum využití

Spektrum využití rozšiřuje šetrný a zároveň výkonný generátor páry, jejž systém HiDensityControl využívá. Vůbec poprvé je v přístroji tohoto druhu možné ve vynikající kvalitě připravovat čerstvé těstoviny. SelfCookingCenter whitefficiency rovněž obsahuje celou řadu funkcí pro profesionální pečení, díky čemuž jej lze skvěle používat jako pečicí přístroj.

www.rational-online.com
;