reklama

Radek David chystá v Babiččině Zahradě nové menu

autor: | Čvn 23, 2017 | Z akcí | 0 komentářů

V restauraci Babiččina Zahrada v Průhonicích u Prahy pracuje se sezonními surovinami, a proto se jídelní lístek mění pravidelně podle ročních období.

Ochutnávání nového menu

I tentokrát majitel restaurace Jurij Kolesnik spolu s šéfkuchařem Radkem Davidem pozvali přátele, gurmety a novináře, aby společně ochutnali jídla z připravovaného letního menu. A redakce časopisu Gastro & Hotel u toho nesměla chybět. Nemůžeme nic dopředu prozrazovat, ale je jisté, že menu, které odstartuje už příští čtvrtek, tj. 29. června bude opravdu skvělé. Měli jsme možnost ochutnat třináct výborných jídel a bylo opravdu těžké vyhovět požadavku a jednotlivá jídla kriticky hodnotit. Do letního menu se totiž dostanou jenom ty nejlepší, nejlépe hodnocené pokrmy.

Zelenina i dezerty

Chřestová sezona je u konce a vlády se teď ujímají rajčata, takže se můžete těšit na odlehčená jídla se spoustou čerstvých bylinek přímo ze záhonů Babiččiny Zahrady. O šéfkuchaři Radkovi Davidovi je známo, že je miluje dezerty, takže ani sladké tečky po obědě či večeři, nebude možné odmítnout.

Nejen chutě, ale i tělo

Je jisté, že návštěvníci a hosté se budou moct těšit nejen na dobré jídlo. Koneckonců koncepce celého zařízení se nese v duchu „Přijďte se k nám zastavit“ a tak se návštěvníkům otevírá možnost potěšit své smysly pokrmy z gastronomického nebe, tělo rozmazlit v rozsáhlé wellness zóně nebo navštívit kurzy jógy a udělat radost své duši. Pro vyčerpané návštěvníky je k dispozici sedm útulných pokojíků, kdy vám raní babiččina snídaně připomene, jaké to bylo, když jste jezdili na prázdniny k babičce.

Překvapení nekončí

Radek David společně s Jurijem Kolesnikovem připravují spoustu dalších překvapení, ale ty už budete muset objevit sami. Pokud byste se znovu chtěli na chvíli vrátit do dětství, užít si moderní české kuchyně či zrelaxovat své, stresům vystavené, tělo, tak si pospěšte s rezervací, protože těch, kdo chce si chce užít pohostinnosti Babibiččiny Zahrady je opravdu hodně.