Prvomájový degustační večer ve Spa hotelu Lanterna bude zasvěcen afrodiziakálnímu menu

autor: | Bře 9, 2015 | Novinky z Gastronomie

Máj je lásky čas. A láska, jak známo, prochází žaludkem. Na vlastní kůži se o tom mohou přesvědčit návštěvníci Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích, kde se v pátek 1. května uskuteční Prvomájový degustační podvečer zasvěcený ochutnávce pokrmů s afrodiziakálními účinky.

Degustací bude provázet odborník na etiketu stolování Alexandr Burda ze Slezské univerzity v Opavě. Hosté se zábavnou formou dozví řadu zajímavých informací, které mimo jiné objasní, proč některé suroviny či pokrmy povzbuzují milostnou touhu. Dojde i na připomenutí partnerské etikety a zásad správného stolování.

Cena degustačního večera činí 1 190 Kč/osoba.

Menu degustačního večera:

– Norský losos marinovaný v zeleném čaji

– Bretaňská ústřice s limetkou

– Pomalu pečená hovězí kýta s Waldorfským salátem

– Kuřecí Supreme podlévané silnou šťávou s pošírovaným chřestem, mladé brambory

– Žloutkový krém s dukátovou drobenkou, čerstvé jahody s maldon solí

Tip: Spojte návštěvu Prvomájové degustace s vícedenním romantickým pobytem ve dvou v lůně Beskyd. Spa hotel Lanterna**** nabízí komfortní ubytování s neomezeným vstupem do dvou wellness center (menšího L-Spa v hotelu Lanterna a Wellness Horal v 3,5 km vzdáleném Wellness Horal). Pro páry je jako stvořený pobyt Romantické hýčkání, který zahrnuje i snídani do postele, masáž, obličejové ošetření a také sekt a mísu ovoce na uvítanou.

www.lanterna.cz