První degustační menu v Brasserii La Gare: Ochutnejte pravou Francii!

autor: | Úno 10, 2012 | Novinky z Gastronomie

Oblíbená pražská Brasserie La Gare poprvé za dobu své existence připravila jedinečnou nabídku – degustační menu sestavené z originálních;specialit francouzských regionů včetně sommeliérem vybraného vína ke každému chodu.; Ochutnejte celou Francii bez dlouhého a únavného cestování. Každý večer v Brasserii La Gare v;ulici V;Celnici v;centru Prahy.

Součástí degustačního menu La Gare je například autentický Husí parfait se šalotkovým konfitem a k;němu alsaský Sylvaner Fernand Seltz nebo Bouchée a la Reine z;telecího masa v;taštičce z;listového těsta s;Rieslingem ;Grand Cru, Meyer-Fonné. Bordeaux reprezentují Uzená kachní prsa s;piniovými jádry a salátkem podávaná se Sauvignonem Blanc, Fontbreuil. Nechybí ani Orestované ouško z;kraje Chablis, samozřejmě s proslulým bílým vínem Chablis, Domaine Tupinier z;vyhlášené oblasti Bourgogne nebo typické Boeuf bourguignon a k;němu Beaume de Venise z;vinařské oblasti Côtes du Rhône.

A jak je v Brasserii La Gare zvykem, všechny pokrmy jsou připraveny výhradně z;autentických a čerstvých surovin prvotřídní kvality, podle tradičních receptur a postupů. Degustační menu La Gare: bez vína 1;390 Kč/osoba, s;vínem 1 990 Kč/osoba.