Na vůni záleží. Dokonce možná více, než si myslíte. V recenzích hotelů řada návštěvníků zmiňuje právě to, jak jim prostory během pobytu voněly. Buďte připraveni na citlivé nosíky, zaměřte svou pozornost na čich. Tento lidský smysl hraje hlavní roli také u FrePro – značky specializující se na vůně, které nepůsobí uměle, ale zcela přirozeně. Hoteliéři, kteří vsadí na širokou škálu přírodních vůní FrePro, rozhodně nebudou litovat.

Už jste slyšeli o vonném plastu?

Žádné tekutiny, voňavé olejíčky ani gely. Na tohle se u FrePro nehraje. Tady mají naprosto bezpečné osvěžovače vzduchu z vonného plastu. Než začnete uvažovat nad tím, jak je plast neekologický, na chvíli zastavte. V tomto případě jde totiž o vonný plast, který je vyrobený dle patentované technologie v USA a který šetří přírodu. Ekologicky příznivý produkt rozhodně neuškodí přírodě, svědčí o tom i jeho ochranná známka LEED. Splňuje kritéria certifikátu Purchase of Sustainable Cleaning Products and Materials, řečeno hezky česky: řadí se mezi udržitelné prostředky a materiály.

Voňavé prostory od recepce až na pokoj

Příjemnou vůni mohou návštěvníci každého ubytovacího zařízení pocítit už ve chvíli, kdy otevřou vstupní dveře. Provoňte v prvé řadě recepci, už zde totiž lidé stráví poměrně dost času při check-inu. Úsměv sympatické recepční už pak bude jen pomyslnou třešničkou na dortu.

K provonění velkých prostor je ideální programovaný osvěžovač vzduchu Easy Fresh 2.0 od FrePro. Všímat si ho nemusíte prakticky celý měsíc. Postará se o sebe sám. A až mu doslouží náplň v podobě vonného krytu, připomene se vám – pokud totiž nastane ten správný čas k výměně vonného krytu uvnitř, začne vydávat každé 3,5 minuty zvukový signál. No není to chytrá mašinka?

Menší prostory dokáže ovládnout příjemnou vůní také osvěžovač vzduchu se senzorem pohybu MyFresh. Opět jde o ekologický produkt, který se hodí na recepce, do šaten nebo třeba do wellness center. Stačí ho umístit do zhruba metrové vzdálenosti od místa, kudy prochází lidé, a máte vyhráno. Senzor spustí osvěžovač v okamžiku, kdy kolem sebe zaznamená pohyb, vrtulka uvnitř se přístroje se roztočí a rozvíří přes vonný plast vůni do prostoru.

Vychytejte každý detail na pokojích hostů

Umělé vůně jsou pro lidský čich spíše dráždivé. Vsaďte na ty, jež voní zcela přirozeně. Zvláště pokud jde o vůni na pokojích, kde hosté tráví spoustu času, vyplatí se pečlivě vybírat. To pravé ořechové může být právě elegantní a voňavá závěska Bowl Clip od FrePro. Opět jde o ekologický vonný plast, který má řadu výhod. Je nerozbitný, naprosto bezpečný a hodí se do každého interiéru. Skutečně vkusný doplněk můžete sladit s vybavením pokoje, na výběr totiž máte z několika barev. Oranžová barva má vůni manga, modrá svěžího květu bavlníku, žlutá citrusů, zelená okurky s melounem.

 

Myslete i na toalety

Ať už jde o veřejné toalety nebo ty soukromé na pokoji, jedno by je mělo spojovat – vůně. Místo, kam i král chodí sám, je bezesporu citlivou záležitostí. Pokud ale ukážete, že myslíte na každičký detail, tedy i příjemné prostředí na WC, máte v očích svých hostů vyhráno.

Na pánských toaletách přijdou vhod kvalitní pisoárová sítka. Ta od FrePro poslouží nejen k tomu, aby provoněla prostor, jsou navíc designovým doplňkem, kterým snadno doladíte vzhled místnosti. Kulaté pisoárové sítko Wave vás možná překvapí širokou škálou barev a vůní. Pokud zvolíte pisoárová sítka Wave 2.0, ušetříte práci i pracovníkům na úklid. Při testech se totiž ukázalo, že hygienické pisoárové sítko zkracuje čas úklidu na polovinu. Poděkovat za to můžete americkým výrobcům, kteří mysleli i na takové detaily, jako jsou bodlinky okolo sítka, které brání potřísnění pisoáru močí. Stejně jako předchozí dva produkty vydrží celý měsíc vonět také vonné sítko Wave 3D. To je dokonce oboustranné. Přes všechna sítka je vidět do odpadu a lze na nich nastavit doporučené datum výměny. Teď už jen vymyslet, jaká vůně (a která barva) by se vám líbila.

                 PROFI HADRY s.r.o.
Českomoravská 142/18
190 00, Praha 9, CZ
telefon: 606 53 08 09
email: herman@profihadry.cz
web: www.profihadry.cz
www.profihygiena.cz
www.frepro.cz

www.frepro.sk