Panasonic má vedoucí postavení ve vývoji a výrobě profesionálních elektrických spotřebičů a elektrických zařízení používaných v domácnostech po celém světě. Více než 45leté zkušeností ve vývoji mikrovlnných zařízení se odráží v nekompromisní vysoké kvalitě profesionálních trub. Sortiment společnosti Panasonic obsahuje výkonné profesionální produkty pro všechna odvětví trhu a pro každou kuchyň.

Rozmrazování, vaření a servírování

Pro vysoce účinnou kuchyni musí být optimalizován nejdůležitější prvek kuchyňských procesů jako rozmrazování, vaření a servírování – efektivnější využití pracovní síly. Abyste mohli řídit Vaši kuchyň s minimálními náklady na pracovní sílu, nabízejí

profesionální mikrovlnné trouby Panasonic řešení pro tyto tři oblasti:

Řešení 1: Rychlé rozmrazování – za účelem maximalizace efektivity

Rychlé a rovnoměrné rozmrazování pomocí profesionální mikrovlnné trouby Panasonic minimalizuje čas na přípravu potravin, čímž se rozšiřuje flexibilita a rozmanitost nabídky a šetří se drahocenný čas, který pak může být lépe využit.

Řešení 2 : Rychlé vaření – dokonce i při netrénovaném personálu kuchyně

Programovací pole profesionálních mikrovlnných trub Panasonic umožní šéfkuchaři přidat program jedenkrát. A tím i zajistit rychlé a spolehlivé výsledky procesu vaření i při netrénovanému personálu v kuchyni nebo během hektické doby.

Řešení 3: Rychlá obsluha – s minimálním využitím kuchyňského personálu

Aby bylo možno lépe se přizpůsobit proměnlivému počtu zákazníků v průběhu dne, mohou vaši zaměstnanci jednoduše ve špičkových hodinách používat funkční tlačítka „x2“ pro 2 nebo „x3“ pro 3 porce. Správná doba vaření bude vypočtena automaticky a dosaženy – i když vaříte několik porcí najednou – stejné výsledky. Tak můžete s omezeným počtem zaměstnanců rychle obsloužit mnoho hostů.

Naše zkušenosti pocházejí z praxe – ne z laboratoře

Dvojitý nebo dokonce čtyřnásobný zdroj mikrovln v profesionálních mikrovlnných troubách Panasonic přispívá k rychlejšímu ohřívání jídla v porovnání s obyčejnými mikrovlnnými troubami. Přesnou přípravu pokrmů usnadňují i programovatelná tlačítka na mikrovlnných zařízeních. Tyto technologie umožňují dosahovat rovnoměrné výsledky v co nejkratším čase. Kuchyňský personál se může, díky nastaveným programům, v průběhu procesu soustředit současně na jiné úkoly.

Kompletní sortiment mikrovlnných trub najdete na https://www.panasonic.com/cz/consumer/kuchynske-spotrebice/mikrovlnne-trouby-pro.html

Nebo nás kontaktujte na  tel. čísle +420  236 032 911, případně přes kontaktní formulář na stránkách Panasonic.