Přírodní hotelová kosmetika Ekoclay – navštivte náš nový E-shop!

autor: | Bře 13, 2017 | Nezařazené | 0 komentářů

HotelSupply je výhradní distributor hotelové kosmetiky ze Slovinska. Celá produkce kosmetiky je pouze ruční výroba. Tato kosmetika je velmi výjimečná svými účinky a je vhodná zejména pro wellness hotely nebo lázně.

Hlavní surovinou pro výrobu kosmetiky je jíl

Hlavní surovinou pro výrobu je jíl. Kvalita jílu do značné míry závisí na jeho původu a výrobním procesu. Jíl, který se těží z hlubokých vrstev půdy v nedotčeném okolí obce Komenda je zvláštní tím, že obsahuje velké množství oxidu křemičitého – více než 60 %. Jíl se usazoval po miliony let a akumuloval do sebe minerály a stopové prvky, například křemík, vápník, draslík, železo a hořčík. Prvořadé pro jíl je sušení na slunci, tato metoda zachovává všechny pozitivní vlastnosti a minerály. Jíl se suší pouze na slunci, nikdy se k sušení nepoužívají průmyslové pece!

Jíl na sebe váže škodliviny z pleti, zmírňuje záněty a působí výjimečným detoxikačním účinkem

Hlavní složka – jíl – obsažená v kosmetice na sebe váže škodliviny z pleti, zmírňuje záněty a působí výjimečným detoxikačním účinkem. 15.2.2017 jsme spustili E-shop. Nabízíme originální designové výrobky, které zvyšují kvalitu hotelových služeb. Jedná se zejména o rychlovarné sady, kufrboxy, šatní ramínka, trezory do hotelových pokojů a kosmetiku do hotelových koupelen.

 

Více na www.hotelsupply.cz