Příprava katalogu klasifikovaných zařízení na rok 2013 pokračuje

autor: | Říj 15, 2012 | Novinky z Gastronomie

Asociace hotelů a restaurací ČR vydala na začátku letošního roku za podpory MMR a agentury CzechTourism první vydání „Katalogu klasifikovaných ubytovacích zařízení České republiky“, která jsou certifikována v rámci evropské klasifikace Hotelstars Union. Mohli jste se s ním setkat například v jídelních a lůžkových vozech, na výstavách CzechTourismu nebo na pobočkách turistických informačních center.

Protože čas běží, a rok 2012 se pomalu a jistě chýlí ke konci, chystáme se na druhé vydání tohoto úspěšného katalogu. Pokud patříte mezi provozovatele hotelu a Vaše zařízení ještě není certifikováno, nebo se Vás týká recertifikace (tzn. že Vám certifikace vyprší koncem roku 2012 a máte zájem o její prodloužení), je nejvyšší čas o tom přemýšlet. Nenechte si ujít příležitost propagace vašeho ubytovacího zařízení. Prezentace katalogů certifikovaných zařízení je zajímavou marketingovou podporou, kterou obdrží všechna klasifikovaná zařízení zdarma. Pokud hotel neprovozujete, ale přesto rádi cestujete a dáváte přednost kvalitě, nezbývá než se těšit na další vydání katalogu. Mezitím si můžete letošní katalog stáhnout na stránkách hotelstars.cz nebo prolistovat v některém z informačních center.

Katalog je dvojjazyčný a byl vydán v nákladu 10 000 kusů. Byl distribuován na všech výstavách a veletrzích agentury CzechTourism i na jejich zahraniční zastoupení, byl rozeslán na destinační společnosti České republiky nebo na již zmíněná turistická informační centra. Podle průzkumu až 30% hostů přijíždějících do České republiky vlakem se rozhoduje o místě ubytování přímo ve vlaku či na nádraží. AHR ČR proto navázala spolupráci s JLV a katalog je k dispozici v jídelních a lůžkových vozech. Toto je jen malý výčet z celkové marketingové podpory, kterou Asociace s partnery klasifikovaným zařízením poskytuje a stejně tak tomu bude i v následujícím roce. Celý katalog 2012 ke stažení a žádost o klasifikaci naleznete na www.hotelstars.cz.