Společnost FlixTrain vyhlašuje svou první globální výzvu k předkládání inovací. Na začátku letošního léta tento poskytovatel mobility výrazně rozšířil svou nabídku v Německu a od května jezdí vlaky FlixTrains také mezi Stockholmem a Göteborgem ve Švédsku. Aby se cestování stalo ještě pohodlnějším, zkoumá společnost FlixTrain nové způsoby nabídky gastronomických služeb ve vlaku, a hledá proto nápady po celém světě. Cílem je dále rozvíjet světlou budoucnost udržitelného cestování. Další informace a všeobecné podmínky naleznete níže.

++ FlixTrain vyhlašuje první celosvětovou výzvu k inovační spolupráci

++ Cílem je vyvinout nové gastronomické řešení pro zelené vlaky FlixTrain

++ Zúčastnit se mohou zainteresované společnosti i podnikaví jednotlivci.

 

Hledá se inovativní koncept gastronomických služeb

Společnost FlixTrain nabízí cestujícím udržitelný, cenově dostupný a pohodlný zážitek z cestování. Aby společnost dále vylepšila svou nabídku, chce prozkoumat nové koncepty gastronomických služeb, které by případně nabízela na palubách svých vlaků, a proto vyhlašuje první celosvětovou výzvu k předkládání inovací.

FlixTrain vyzývá společnosti a inovátory po celém světě ke spolupráci na budoucnosti bezproblémového a udržitelného cestování. Společnost hledá kreativní koncepty, které by cestujícím v průběhu jízdy nabídly jídlo a nápoje. Cílem je připravit pro cestující nabídky občerstvení, kávy a svačin snadno, pohodlně a spolehlivě a zároveň zaručit nízký dopad na životní prostředí. Flixmobility hledá dlouhodobého partnera pro realizaci takového nového inovativního gastronomického řešení.

Účastníci mohou své návrhy předkládat do 30. listopadu 2021. Další podrobnosti, informace a obecné podmínky naleznete zde. Nejlepší nápad získá dlouhodobou spolupráci s nejekologičtějším provozovatelem vlaků v Německu.

O společnosti FlixMobility

FlixMobility je mladá společnost působící v oblasti dálkové dopravy, která skrze své značky FlixBus a FlixTrain nabízí pohodlný a ekologický způsob přepravy za dostupné ceny. Díky unikátnímu obchodnímu modelu a inovativním technologiím se ze startupu rychle stala silná společnost s největší evropskou sítí dálkových meziměstských autobusů a v roce 2018 také prvními dálkovými vlakovými spoji. Od roku 2013 přepravila FlixMobility stamiliony lidí a dala vznik tisícům nových pracovních míst v oblasti dopravy. V roce 2018 spustila společnost FlixMobility první dálkové spoje také v USA.

Z center v Evropě i USA se tým FlixMobility stará o plánování sítě, zákaznický servis, management kvality, marketing a prodej a v neposlední řadě také o rozvoj nových obchodních příležitostí a technologický rozvoj. O každodenní provoz flotily autobusů FlixBus se starají regionální partneři, povětšinou rodinné firmy, které na trhu úspěšně působí po desetiletí. FlixTrain je provozován ve spolupráci se soukromými vlakovými přepravci. Díky tomuto partnerství jde tak inovace, podnikatelský duch a silná mezinárodní značka ruku v ruce se zkušenostmi a kvalitou tradičního odvětví dopravy. www.flixbus.cz/spolecnost

 

Redakce Gastro&Hotel