Organizace The World Luxury Hotel Awards právě zveřejnila vítěze prestižního ocenění The World Luxury Spa Awards, které je každoročně udělováno nejlepším světovým spa. Cenu v;kategorii „Best Luxury Destination Spa“ získaly lázně zámeckého hotelu Chateau Mcely a zařadily se tak na seznam nejlepších světových spa, nabízejících výjimečné lázeňské zážitky.

Unikátní Mcely Spa, které tvoří tři terapeutické apartmány Perly, Med a Hedvábí, jsou vyhlášené svými terapiemi v podobě blahodárných rituálů, pěstících zábalů a masáží. Jejich příznivé účinky pak posiluje použití přírodní bio kosmetiky Mcely Bouquet, inspirované místní bylinkářskou tradicí a vyráběné přímo v;zámecké laboratoři. Součástí lázní je i saunový domek, venkovní vířivka a přírodní koupací jezírko v;zámeckém parku.

Finalisté i vítězové The World Luxury Spa Awards jsou hodnoceni podle kvality servisu a vybíráni na základě výsledků online hlasování, kterého se každoročně účastní tisíce návštěvníků spa po celém světě. Ceny, které jsou udělovány ve 12;kategoriích a jejichž cílem je neustále zvyšovat kvalitu služeb v;oboru, jsou uznávány a respektovány širokou veřejností i tiskem. Přehled vítězů pak stále více zákazníků používá jako spolehlivého průvodce při hledání vysněné spa destinace.;;

Redakce Gastro&Hotel