Představujeme nově certifikovaná zařízení:

autor: | Říj 15, 2012 | Novinky z Gastronomie

HOTEL PORT ****

Srdečně Vás vítáme ve Vašem novém přístavu! Poloha hotelu přímo na břehu Máchova jezera vybízí k romantickým pobytům, k dobrodružné rodinné dovolené s dětmi, k teambuildingovým firemním akcím a školením, jakož i k oslavám svatby, výročí i jiných významných událostí.

V okolí hotelu naleznete slunné písečné pláže, nedaleký hrad Bezděz a mnoho dalších zajímavých památek a turistických cílů.

Informace o hotelu naleznete na http://www.hotelport.cz/

Lázeňský/SPA Hotel St.Joseph ROYAL REGENT ****Superior

Zcela nový lázeňský hotel St.Joseph ROYAL REGENT vznikl na místě bývalého lázeňského domu pro kněze postaveného v roce 1889 a provozovaného pod názvem Kurhaus St.Josef. V hotelu ROYAL REGENT je k dispozici 81 pokojů různých kategorií. Všechny pokoje disponují špičkovou výbavou:
Kartové zámky / Individuální nastavení topení / minibar / LCD satelitní PAY TV vč. ruských programů s úhlopříčkou 81cm / sejf / 22 cm vysoká luxusní matrace / závěsy „blackout“ / centrální zhasínání / přímý telefon / internet / fén / bidet / kosmetické zrcátko / sprcha či vana / župan / pantofle / reproduktory v koupelně.

Informace o hotelu najdete zde: http://www.royalregent.cz/

Lázeňský / SPA Hotel Sanatoria Klimkovice ***Superior

Sanatoria Klimkovice jsou moderní lázně s unikátním léčivým zdrojem. Je jím jodobromová voda pocházející z podzemního moře vzniklého v období třetihor, která obsahuje mimořádně vysoké koncentrace účinných minerálních látek a jódu. Cenná jodobromová solanka, kterou lázně využívají v podobě koupelí i zábalů, pomáhá při léčbě pohybového ústrojí, nemocí neurologických i gynekologických, příznivě ale působí též na cévní systém.

V současné době má hotel 99 zrekonstruovaných pokojů včetně 96 koupelen. Byly provedeny stavební práce a dále dodáno nové vybavení do pokojů. Pokoje uspokojí i náročnější klientelu a zajistí veškerý komfort a pocit pohodlí.

Více informací o objektu naleznete zde http://www.sanatoria-klimkovice.cz/

Penzion U Petra ***

Penzion U Petra je v provozu od roku 1993, kdy byla dokončena jeho rekonstrukce z původní stodoly a dnes nabízí stylové ubytování v Jeseníku. Selský vzhled penzionu byl však zachován a při vstupu do restaurace Vás ohromí bohatá sbírka všeho, co kdysi používaly naše babičky.

Čistý vzduch a nedotčená příroda Vás jistě inspirují k návštěvě mnoha krásných míst v oblasti Jeseníků, která je zároveň hojně protkána turistickými stezkami. Pro milovníky sportu je zde bohaté vyžití jak v létě, tak i v zimě.

Informace o hotelu naleznete na tomto odkazu http://www.upetra.cz/