Představujeme nově certifikovaná ubytovací zařízení

autor: | Čvn 25, 2012 | Novinky z Gastronomie

Mezi nejnovější „přírůstky“ certifikovaných zařízení klasifikace Hotelstars se zařadil například tříhvězdičkový hotel Helios v;Jeseníkách, tříhvězdičkový hotel Rytířsko na Vysočině, pražský tříhvězdičkový superior hotel Chopin Prague nebo tříhvězdičkový hotel Luník v Praze. Kompletní přehled jak nových, tak stávajících certifikovaných ubytovacích zařízení naleznete na www.hotelstars.cz, kde jsou informace pravidelně aktualizovány.

Hotel Helios

Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách. Rozkládá se na ploše 6 000 m2 v nadmořské výšce 490 m. Díky své poloze je jedinečným místem pro kombinaci wellness, rekreačních a sportovních pobytů, pořádání kongresů, vzdělávacích kurzů i firemních akcí.; Nové moderní wellness centrum Hotelu Helios je přístupné nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Příjemné prostředí a spousta relaxačních procedur spojených s posezením u bazénového baru Vám pomohou načerpat novou sílu a energii.

Okolí Hotelu Helios nabízí ideální podmínky pro zimní lyžařské sporty i letní turistiku, cykloturistiku a houbaření. Přímo v obci se nachází 2 lyžařské areály s 6-ti vleky o délce 60 – 1200 m. Přímé autobusové spojení s Prahou, Brnem a Ostravou vám zajišťuje bezproblémovou dostupnost oblasti.

;;;;;;;;

Hotel Rytířsko

Hotel Rytířsko*** je nově zrekonstruovaný lovecký zámeček nacházející se v malebné části kraje Vysočina. Naleznete jej 800 metrů od dálnice D1, exit 119 směr na Žďár nad Sázavou, Polná a 10 km od krajského města Jihlava.

Hotel je jako stvořený pro společenské a firemní akce-konferenční sály pro 20 a 60 osob, salonky 15,10 osob, stejně jako pro trávení rodinné dovolené. Rádi pro vás zajistíme kompletní přípravu firemní konference, semináře nebo školení. Rodinné oslavy a svatby připravujeme vždy individuálně podle přání a představ zákazníků.

Hotel Rytířsko*** nabízí stylové ubytování-60 lůžek, wellness-finská sauna, bazén s protiproudem,bowlingovou dráhu i skvělé podmínky pro sport a odpočinek, ať už preferujete aktivní dovolenou, nebo cestujete s malými dětmi. Restaurace penzionu s venkovní zahrádkou a domácí kuchyní uspokojí i nejnáročnější hosty

;;;;;;
;

Chopin Hotel Prague

Tříhvězdičkový Superior Chopin Hotel Prague se nachází v samotném centru Prahy, přímo naproti Hlavnímu nádraží. Nedaleko hotelu najdete většinu turistických zajímavostí a památek – Václavské náměstí, Národní muzeum, Státní opera nebo Staré Město jsou vzdáleny jen pár minut pěšky.

Všechny pokoje mají samostatně nastavitelnou klimatizaci, širokoúhlou satelitní TV, pracovní stůl se dvěma židlemi, kufr-box, telefon a moderní koupelnu s toaletou. V pokojích je zdarma k dispozici příslušenství pro přípravu kávy a čaje, v celém hotelu je bezplatný vysokorychlostní wifi internet. V business koutku lze zdarma využít počítač a tiskárnu. Pokoje jsou zvukotěsné, k dispozici je i pokoj s bezbariérovým přístupem.
;;;;;;;;;;;;

Hotel Luník

;”Hotel Stars je uznávanou mezinárodní Oficiální jednotnou klasifikací a chceme, aby naši hosté věděli, jaké služby poskytuje náš tradiční rodinný hotel Luník v dané kategorii.” – říká paní Petra Gryczová, ředitelka hotelu Luník

Hotel Luník nabízí ubytování v 35 dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky). Pokoje jsou vybaveny samostatným příslušenstvím (sprcha, WC, fén), televizorem (satelitní programy v anglické a německém jazyce), rádiem, telefonem s přímou volbou a sejfem na pokoji.

Hotel Luník poskytuje snídaně formou bufetového stolu. Pro pohodlí svých hostů hotel rád připraví pro menší společnost oběd, večeři i slavnost.

K dispozici je recepce a směnárna s 24-ti hodinovým provozem. Recepční služba; ráda zajistí vstupenky, okružní jízdy, průvodce, taxi, faxové služby a prodej suvenýrů.

;;;;;;;;;;;;

;