Tork® nabízí vylepšený systém pro datově řízený úklid, který pomáhá úklidovým manažerům splnit zvýšené požadavky na efektivitu provozu, kvalitu úklidu a dodržování hygieny.

Tork, značka společnosti Essity, představila v roce 2014 první průkopnický systém pro úklid založený na datech. V té době se jednalo o jedinečné inovativní řešení, jak pomoci správcům objektů a externím úklidovým firmám zvýšit efektivitu úklidu a lépe zacílit své síly. Pandemie koronaviru přinesla zvýšení požadavků na kvalitu úklidu, efektivitu práce a úroveň hygieny, což nutí celé úklidové odvětví zvládat více práce se stejnými, nebo dokonce menšími prostředky. Přechod na datově řízený úklid v tomto může významně pomoci.

Na základě svých bezkonkurenčních zkušeností s datově řízeným systémem úklidu a zpětné vazby od stovek spokojených zákazníků nyní Tork představuje rozšířenou nabídku nazvanou Tork Vision Cleaning.

Díky digitalizaci úklidových systémů mohou úklidoví manažeři využívat data v reálném čase, aby zjistili, kdy a kde je v jejich zařízeních potřeba uklidit, a mohli podle toho upravit úklidové protokoly. Podle údajů shromážděných od stávajících zákazníků společnosti Tork přechod na úklid založený na datech pomohl:

  • Ušetřit při úklidu přes 20 % času.1
  • Mít jistotu, že zásobníky jsou 99 % času2 doplněné.
  • Omezit kontrolu zásobníků o 91 %, což ročně ušetří stovky pracovních hodin personálu.3
  • Zvýšit o 30 % spokojenost zákazníků.4

„V průběhu let si naši zákazníci uvědomili, že datově řízený úklid přináší řadu výhod, mimo jiné například chytřejší obsazování pracovních pozic, rychlejší provedení úklidu a jeho optimální frekvenci,“ říká Charishma Kothari, ředitelka Essity pro služby a řešení. „Využitím poznatků získaných z dat v reálném čase dokázali naši klienti změnit celý svůj způsob práce a dosáhnout lepších výsledků tím, že umožnili svým úklidovým týmům pracovat chytřeji a efektivněji. V aktuálním zákaznickém průzkumu sto procent respondentů uvedlo, že jim datově řízený úklid pomáhá zlepšit hygienu v jejich zařízení, a 85 procent uvedlo, že jim pomohl zajistit bezpečnější prostředí během pandemie covidu-19.“5

Zlepšení nebylo nikdy jednodušší

S ohledem na své potřeby a požadavky si zákazníci mohou vybrat ze tří systémů úklidu založeného na datech. Tork Vision Cleaning využívá počítadla vstupů a připojených zásobníků, čímž uklízečům a úklidovým manažerům poskytuje přístup k údajům o okamžitých potřebách v reálném čase. Zahrnuje vše, co tito profesionálové potřebují, aby se datově řízený úklid stal integrovanou součástí jejich práce:

  • Hardware v podobě počítadel vstupů, záznamových bran a největší nabídky zásobníků připojených na Internet věcí na trhu spolu s širokou nabídkou náplní podle potřeb jakéhokoli zařízení.
  • Software pro úklidový management, který zobrazuje shromážděná data na stolních počítačích, tabletech nebo chytrých telefonech a usnadňuje tvorbu reportů a další administrativní úkony.
  • Program pro onboarding a vyhodnocování, který zahrnuje instalaci, školení, podporu a vyhodnocení obchodní hodnoty.

„Osmdesát procent našich zákazníků uvedlo, že díky používání Tork Vision Cleaning klesl počet jimi zaznamenaných stížností, což dokazuje hodnotu našeho systému. Sto procent našich zákazníků uvedlo, že by naše digitální řešení doporučili.6 Pomohlo jim zajistit nový hygienický standard během pandemie a připravit se na budoucnost zavedením přísnějších norem a přijmutím správného personálu,“ dodává Kothari.

Zjistěte více o tom, jak Tork podporuje firmy v zajištění nového standardu hygieny. Navštivte https://www.tork.co.uk/services/solutions/vision-cleaning/.

Redakce Gastro&Hotel