Pražský hotel Marriott potvrzuje svůj dlouhodobý závazek podporovat český sport a kulturu a stává se novým partnerem tradičního českého golfového projektu Meridian Golf Tour 2022, který letos odstartoval svůj 24. ročník. Hlavním ambasadorem celé série je již druhým rokem bývalý český tenista Radek Štěpánek. 

Partnerství s Marriottem přinese hráčům i návštěvníkům exkluzivní zážitky včetně soutěží o pobyty a služby hotelu. Přímo na tour bude pro hráče po celou dobu připraven Marriott lounge, místo pro kvalitní občerstvení a doplnění energie během hry.

„Z partnerství s Meridian Golf Tour máme velkou radost, jedná se o prestižní projekt s dlouholetou tradicí, který se pravidelně koná na těch nejkrásnějších golfových místech u nás. Značka Marriott patří k dlouholetým sponzorům sportovních aktivit a eventů včetně golfu a pražský hotel Marriott navíc často hostí právě golfisty přijíždějící do Prahy. Partnerství s Meridian Golf Tour je tak pro nás přirozeným krokem,” říká Štěpán Malý, marketingový a obchodní ředitel pražského hotelu Marriott.

Mimo to bude pražský Marriott místem pro závěrečný galavečer, který se bude konat 26. října. Poskytne tak své exkluzivní nově zrekonstruované prostory, dokonalý servis i unikátní gastronomické zážitky. Během této akce proběhne rovněž vyhlášení vítězů celé Tour a závěrečné rozloučení se všemi partnery projektu Meridian Golf Tour 2022.

Tour oficiálně odstartovala 12. května a potrvá do 1. října. Zahajovací turnaj se uskutečnil v Galerii Golf Hostivař, další se bude konat na hřišti Albatros Golf Resort (21. května) a pokračovat se bude v Golf Resortu Karlštejn (21. června). Dva další turnaje proběhnou v Karlových Varech v rámci Filmového festivalu, první v Golf Resort Karlovy Vary (3. července) a druhý v Golf Resortu Cihelny (5. července). Prázdniny zakončí turnaj na hřišti Panorama Golf Resort (27. srpna) a úplný závěr golfové série proběhne v privátním Casa Serena Golf Resortu na začátku října.