[et_pb_section fb_built=“1″ admin_label=“section“ _builder_version=“3.22″ global_colors_info=“{}“][et_pb_row admin_label=“row“ _builder_version=“3.25″ background_size=“initial“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“ global_colors_info=“{}“][et_pb_column type=“4_4″ _builder_version=“3.25″ custom_padding=“|||“ global_colors_info=“{}“ custom_padding__hover=“|||“][et_pb_text admin_label=“Text“ _builder_version=“3.27.4″ background_size=“initial“ background_position=“top_left“ background_repeat=“repeat“ global_colors_info=“{}“]

V únoru 2022 bude v Praze slavnostně otevřen nový pětihvězdičkový  hotel Andaz Prague. Jedná se o první luxusní lifestylový hotel na českém trhu. Jeho unikátní design čerpá inspiraci z mýtů a legend české historie, pracuje s ceněným řemeslným odkazem naší země a bude prezentovat díla českých umělců. Součástí objektu budou i samostatná restaurace s názvem Zem a bar Mez, zaměřené na lokální klientelu i mezinárodní cestovatele.

Hotel Andaz Prague bude provozovat americká hotelová síť Hyatt a jeho otevření je signálem pokračujícího růstu značky Andaz v Evropě. Pátý hotel Andaz v tomto regionu se přidá k hotelům Andaz Munich Schwabinger Tor, Andaz Vienna Am Belvedere, Andaz London Liverpool Street a Andaz Amsterdam Prinsengracht. Další plánované otevření je v roce 2024 v Lisabonu. Andaz Prague se nachází v prostorách bývalého Cukrovarnického paláce v samém srdci Prahy, na Senovážném náměstí. Tuto historickou budovu vlastní a zrekonstruovala společnost UBM Development. Hotelový koncept respektuje bohaté kulturní dědictví své lokace i původní ráz budovy, která patří mezi kulturní památky. Jeho unikátní design čerpá inspiraci z mýtů a legend české historie, pracuje s ceněným řemeslným odkazem naší země a bude prezentovat díla českých umělců.

Mám velkou radost být součásti tohoto projektu právě v Praze, kde Andaz Prague představí unikátní koncept spojující luxus se životním stylem. Nemohu se dočkat, až otevřeme dveře našeho hotelu nejen mezinárodním cestovatelům a ukážeme jim tohle krásné město, ale také lokální klientele, která si bude moci vyzkoušet osobni styl hotelu Andaz,říká generální ředitelka Doris Hecht.

Andaz je prvním luxusním hotelem, který bude po dlouhé a náročné době, spojené s pandemií, otevřen v České republice. Slavnostní zahájení provozu je plánováno na únor  2022.

Realizaci komunikační strategie a kontakt s médii má na starosti společnost M Consulting (dříve MMH Polo s.r.o.). M Consulting má dlouholeté zkušenosti na poli komunikace a do jejího portfolia patří řada známých luxusních a módních značek. Prověřený tým se ale může pochlubit i referencemi ze segmentu exkluzivních hotelů a restaurací.

Velice nás těší, že si hotel Andaz Prague vybral pro spolupráci na tomto zajímavém a kreativním projektu právě nás. Věříme, že společnými silami pomůžeme vybudovat originální lifestylovou lokalitu luxusu v srdci Evropy, komentuje majitelka společnosti M Consulting, Martina Lowe.[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]