Prague Convention Bureau 16. dubna na zasedání své Valné hromady zvolilo na 2leté funkční období nové představenstvo organizace. Do funkce předsedy představenstva byl na prvním zasedání tohoto představenstva dne 22. dubna znovuzvolený Sanjiv Suri ze společnosti Zátiší Group, novými místopředsedy představenstva se stali Martin Lehký ze společnosti Senator Travel a Martin Žídek z Marriott Hotel Prague.

Valná hromada zvolila celkem 9 členů představenstva; svou účast v něm obhájilo 6 členů bývalého představenstva – Martin Lehký (Senator Travel), Michal Kárník (Kongresové centrum Praha), Martin Žídek (Marriott Hotel Prague), Sanjiv Suri (Zátiší Group), Ivo Miksa (Guarant International) a Luca Crocco (Hilton Old Town). Novými členy se stali Miroslav Bukva (Clarion Congress Hotel Prague), Milan Švára (Radisson Blu Alcron Hotel) a Roman Muška (AIM Group International).

Valná hromada zvolila také členy revizní komise Prague Convention Bureau, kterými se staly Soňa Bolcková (Royal Prague Travel), Roko Palmic (InterContinental Prague) a Jonathan Pace (Corinthia Hotel Prague).

Nové představenstvo se bude zabývat zejména rozvojem projektů PCB v oblasti marketingu, rozvoje obchodu, vztahů s veřejným sektorem, rozvoje členské základny, vztahů s ní a etiky na trhu, Ambasador programu a také rozvoje zdrojů financování.