AHR ČR

Milé kolegyně, milí kolegové, rok utekl a my jsme rádi, že Vás opět můžeme pozvat na naši konferenci. V posledních týdnech jsme připravovali koncept celé akce a pečlivě vybírali místa, která by Vás zaujala.

Představujeme Vám tímto program 14. konference AHR ČR, která se uskuteční 28. 11.- 29. 11. v Praze. Konference kombinuje dva večery s jednodenní odbornou částí. Partnerským hotelem je hotel Olympik a Tristar, odkud budou také zajištěny transfery na jednotlivá místa.
Ve čtvrtek 28.11.2019 se bude od 16 hodin konat v hotelu Olympik Praha Valná hromada členů AHR ČR. Večer Vás zveme na tradiční, neformální GTG party, která se uskuteční v nově otevřených prostorách historické budovy Národního muzea.
V pátek 29. 11. nás čeká odborná část konference, která proběhne v novém multifukčním kongresovém centru O2universum. Pozvání přijalo 12 řečníků, mezi nimi Petr Ludwig – konzultant, publicista, autor bestselleru Konec prokrastinace a zakladatel institutu GrowJob. O svůj příběh se podělí Riccardo Lucque – šéfkuchař, zakladatel a majitel skupiny La Collezione a Will Day s přednáškou o očekáváném vývoji světa a cestovního ruchu. Akce bude zakončena společenským večerem v sálu Empire Hall ve Slovanském domě, kde budou také předány ceny AHR ČR.
Připravili jsme několik cenových balíčků, včetně zvýhodněných cen za včasnou rezervaci. Více informací se dozvíte na www.konferenceahr.cz.

Jako vždy jsme akci připravovali s nadšením a snahou poskytnout všem účastníkům nevšední zážitek. Budeme moc rádi, pokud Vás na konferenci osobně přivítáme a náš tým udělá vše pro Vaši spokojenost.

Těšíme se na Vás

ING. KLÁRA STÁREK ZACHARIÁŠOVÁ, GENERÁLNÍ SEKRETÁŘ AHR ČR