Portál Kudy z nudy pokořil hranici 100 tisíc fanoušků na Facebooku

autor: | Lis 7, 2012 | Novinky z Gastronomie

Portál www.kudyznudy.cz, který provozuje agentura CzechTourism, se těší obrovské popularitě svých fanoušků nejen přímo na zmíněném webu, ale také na sociální síti Facebook. Může se pochlubit již neuvěřitelným počtem 100 tisíc fanoušků. Cílem portálu je podpora cestování po Česku a zdá se, že se mu to více než daří.

Kudy z nudy má svou prezentaci na nejoblíbenější sociální síti již tři roky (od srpna roku 2009). „Tak obrovská komunita na Facebooku nás opravdu velmi těší, zvláště fakt, že naše stránky jsou i velmi živé. Fanoušci na stránkách sdílejí zajímavé tipy na akce, komentují a komunikují mezi sebou,“ říká Štěpánka Orsáková, z redakce portálu Kudy z nudy.
Portál Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro cestovatele po Česku – lidé se tu mohou inspirovat tipy na výlety nebo se do dění na webu přímo zapojit prostřednictvím pravidelné fotosoutěže, příspěvky do diskusí nebo vkládáním zajímavého obsahu. Oblíbenou aplikací tohoto portálu je Výletní horoskop, který fanouškům nabízí každý týden výlety podle jejich znamení zvěrokruhu. Od začátku roku 2012 navštívilo portál Kudy z nudy více než 4 miliony uživatelů. V hlavní letní sezoně stránky využívá více než 600 tisíc návštěvníků měsíčně.
Profil portálu Kudy z nudy na sociální síti Facebook: www.facebook.com/kudyznudy
Přidejte se k nám i vy!