Radost o Vánocích můžete zdvojnásobit, když zakoupíte libovolné produkty profesionální hygieny značky Tork. Budou vám skvělým pomocníkem při každodenní práci ve vašem podniku. Zároveň vás potěší tisícikorunová dárková poukázka na nákup zboží a služeb u partnerských obchodníků. Odměňte se – zasloužíte si to!

Značka Tork, globální výrobce a prodejce produktů profesionální hygieny a člen skupiny Essity, vyhlásila vánoční a novoroční akci na nákup výrobků Tork. Zapátrejte ve svém podniku, jistě se na různých pracovištích najde prostor pro vylepšení. Máte například v kuchyni dostatek stanovišť na hygienu rukou? Dokážete dostatečně předcházet riziku křížové kontaminace? A jak jsou na tom vaše toalety pro hosty?

Zásobníky s mýdlem, papírové ručníky a utěrky jsou nezbytnou výbavou každé restaurace a hotelu. Proto se značka Tork již 50 let soustředí na vývoj a výrobu komplexních řešení pro hygienu v profesionálním prostředí. Inovace se promítají nejen do designu, ale především do kapacity zásobníků, jejich jednoduché a účinné obsluhy, a to vše při zachování maximálního standardu hygieny. Právě proto si Národní tým kuchařů a cukrářů ČR za jednoho ze svých partnerů vybral značku Tork. Inspirujte se u našich nejlepších šéfkuchařů a pořiďte si do kuchyně systémové řešení. V době vánočního a novoročního shonu zaznamenávají restaurační provozy mnohonásobně vyšší návštěvnost. Díky řešení Tork snížíte spotřebu materiálu a náklady budete mít zcela pod kontrolou. Oceníte kvalitu, savost a pevnost víceúčelových utěrek, papírových ručníků i mýdla, které navíc nebudete muset tak často doplňovat. Zbude vám pak víc času, abyste se věnovali svým hostům.

Nezapomínejme však ani na hotelové hosty. Toalety a umývárny jsou místa, která mnoho návštěvníků hotelů a restaurací považuje za jeden z nejdůležitějších koutů ubytovacího zařízení. Zásobníky na papírové ručníky v různých velikostech a s příjemným designem v decentních barvách udělají z vašich toalet místo, kam se žádný host nemusí bát vkročit. Doplňte příjemně parfemovaná mýdla v provedení tekutém či pěnovém, anebo zvolte bezdotykovou variantu s Intuition senzorem pro vysoký standard hygieny. Zásobníky, odpadkové koše a doplňky v nerezové úpravě vyladí vaše toalety do dokonalosti. Protože právě toalety a umývárny jsou vaší vizitkou a známkou toho, jak moc vám na hostech záleží.

Bonusová akce Tork pro koncové zákazníky probíhá již nyní a potrvá do 31. března 2019. Pořídíte-li produkty značky Tork za 15 tis. Kč (bez DPH), získáte dárkovou poukázku Sodexo v hodnotě 1 tis. Kč. Nákup za 30 tis. Kč znamená zisk dvou poukázek… a tak dále.

Nákup produktů Tork potom stačí registrovat na stránkách www.torkbonus.cz a dárek je váš!

Přejeme mnoho radosti a spokojenosti vám i vašim hostům.

Váš Tork

Tork – hygiena bez kompromisů.                                                  www.tork.cz