Pochutnejte si na kvalitních uzeninách

autor: | Čvn 4, 2012 | Novinky z Gastronomie


Tradice přípravy uzenin a;šunky na českých tabulích je dlouhá. Mnoho lidí sahá po osvědčených, léta používaných ingrediencích a;výrobcích.; SPAR ČOS vedle tradičních produktů nabízí i;řadu specialit. Zkuste například originální trvanlivé salámy SPAR PREMIUM a;ochutnejte výrobky české společnosti ZŘUD-MASOKOMBINÁT PÍSEK CZ, a. s. nebo produkty značky SPAR Vital a;SPAR Natur*pur. Lahodná šunka Sonnenschinken či jemný BIO salám vás určitě nezklamou a;pochutná si na nich celá rodina.

Prvotřídní kvalita a;lahodná chuť
„Velmi si zakládáme na tom, abychom našim zákazníkům nabízeli výrobky prvotřídní kvality. Na produktových řadách našich privátních značek proto spolupracujeme s;odborníky. Jedná se například o;trvanlivé salámy;SPAR PREMIUM, které jsou vyráběny z;vybraného kvalitního hovězího a;vepřového masa z;českých chovů. Nebo o;zdravou značku;SPAR Vital, která byla vytvořena na základě lékařských poznatků,“ říká Martin Ditmar, generální ředitel společnosti SPAR ČOS. „SPAR Vital;přináší pečlivě vybrané produkty, které jsou nejen zdravé a;chutné, ale i;nutričně bohaté a;vyvážené. Značka;SPAR Natur*pur;je zase značkou prvotřídních výrobků v;bio kvalitě,“ dodává Martin Ditmar.

Chcete-li připravit chutnou svačinu pro děti do školy či na výlet pro celou rodinu, na uzeninách značek;SPAR PREMIUM,;SPAR Vital;nebo;SPAR Natur*pur;si určitě pochutnáte.
„Dárkové balení salámů se stalo jedním z;nejprodávanějších výrobků naší společnosti. To se příliš často nestává a;je tomu tak hlavně díky výbornému designu značky SPAR PREMIUM,“ uvádí Robert Dragoun z;obchodního oddělení ZŘUD-MASOKOMBINÁT PÍSEK CZ. „Je to pro nás vyznamenání a;vážně uvažujeme o;rozšíření této řady. To, že naše společnost byla vybrána jako dodavatel prémiové řady, znamená, že jsme pro společnost SPAR ČOS spolehlivý a;významný partner,“ dodává Robert Dragoun.

Značka ZŘUD symbolizuje spojení řeznické tradice s;moderní technologií. Závod je kompletním zpracovatelem převážně hovězího a;vepřového masa, to znamená od porážky až po výsekové maso a;masné výrobky. V sortimentu společnosti jsou jak klasické výrobky, tak i;speciality vyvinuté uzenářskými mistry. U zákazníků jsou oblíbeny především pro jejich standardně vysokou kvalitu a;nezaměnitelnou chuť.

Lahodná libová šunka;SPAR Vital Sonnenschinken;obsahuje 87 % vepřového masa, má nízké procento tuku a;vysoký podíl bílkovin, neobsahuje lepek ani laktózu. Je proto vhodná i;pro osoby, které musí dodržovat bezlepkovou dietu. Moderní obal navíc přináší všechny důležité informace o;složení i;nutričních hodnotách výrobku. Na přední straně obalu jsou tyto přednosti srozumitelně znázorněny stejně jako uvedené množství důležitých látek (tuky, cukry, sůl, kalorie) na jednu porci.

Pro ty, kteří si rádi pochutnají na kvalitních salámech, přináší INTERSPAR tip na;BIO – jemný salám SPAR Natur*pur. Jemný salám v;bio kvalitě je vyroben ze 70 % vepřového masa a;maximálně 20 % tuku, neobsahuje lepek ani laktózu. Kvalita masa na výrobu uzenin značky;SPAR Natur*pur;je určována různými kritérii. Jedním z;nejdůležitějších předpokladů je způsob chovu zvířat, volný výběh a;biologická strava, díky které je maso chutné, šťavnaté a;měkké.;