Oživte svůj každodenní kávový zážitek s kolekcí Nespresso PIXIE

autor: | Led 20, 2012 | Novinky z Gastronomie

Avantgardní kolekce hravých, ikonických a intuitivních doplňků pro pití kávy, která prohloubí zážitky s;kávou Nespresso

;Společnost Nespresso uvádí na trh avantgardní a hravou kolekci doplňků navržených tak, aby intuitivně ladily se současným životním stylem milovníků kávy. Kolekce PIXIE, inspirovaná duchem kávovaru PIXIE a symboly značky Nespresso, je vyrobena na míru pro každou z káv Grand Cru a navržena s;cílem umožnit jedinečný zážitek s;kávou Nespresso doma.

Společnost Nespresso, známá průkopnickými myšlenkami a počiny, se rozhodla na kolekci PIXIE spolupracovat s;avantgardním návrhářským studiem „5.5 Designers“. Po zvážení bezpočtu nápadů se podařilo návrhářskému týmu studia 5.5 vytvořit kolekci, která je geniální a modulární. Přístup k;designu, podbarvený humorem a jednoduchostí, okouzlil nejenom společnost ;Nespresso, ale také řadu národních a mezinárodních institucí v;čele s;městskou radou Paříže, jež návrhářům kolekce v roce 2006 udělila cenu kreativity “Grand Prix de la Création”.

Při navrhování kolekce PIXIE jsme čerpali inspiraci z;ikonických elementů značky,” uvedl jeden z návrhářů. “Svět společnosti Nespresso je tak bohatý, že tyto předměty se zdají být ,nutností´. Kapsle se zvětšuje a stává se šálkem, štíhlý pytlíček cukru se stává míchátkem a balení kapslí se stává odolným zásobníkem na kapsle.”

S;cílem reflektovat širokou řadu 16 káv Nespresso Grand Cru byly kávové šálky kolekce PIXIE navrženy v;16 různých barvách tvořících hravou, intuitivní a chytře vymyšlenou produktovou řadu. ;Kolekce šálků PIXIE se nabízí ve dvou velikostech, Espresso a Lungo. Vnější design je inspirován ikonickou kapslí Nespresso, jejíž tvar kopíruje, uvnitř šálku je pak dvojitá stěna pro zajištění perfektní tepelné izolace pro optimální vychutnání každého šálku kávy. Šálky byly úmyslně navrženy s;ideálním zaobleným tvarem, který podporuje vrstevnost pěny, a s;dostatečným prostorem v;horní části šálku, umožňujícím rozvinutí kávových vůní.

Při návrhu neodolatelných, a přesto praktických předmětů byly využity i další symboly značky Nespresso. Kolekce PIXIE je rozšířena o řadu zásobníků na kapsle vyrobených z;hliníku a inspirovaných balením kapslí Nespresso. Zásobníky na kapsle dávající vyniknout barvám řady kávových kapslí Nespresso Grand Cru a jsou nabízeny jako samostatně stojící jednotky, nebo jako jednotky pro upevnění na zeď.

Objevte zářivou kolekci PIXIE, která je od ledna dostupná v;Nespresso Boutique, a také online na www.nespresso.com.