nealko nápoje

Načerpejte inspiraci na skvělé letní nealko nápoje. Vychutnejte si kvalitní německou Fritz-kolu, která vás nakopne, ochucený tonik Thomas Henry Cherry Blossom, s nímž se přenesete do rozkvetlých sadů, či přírodní okurkovo-mátovou limonádu Belvoir.

Horké sluneční dny přímo vyzývají k pořádnému osvěžení. Pokud holdujete kvalitním limonádám, nechte se inspirovat bohatým portfoliem společnosti Premier Wines & Spirits, kde kromě skvělých vín a destilátů najdete i nealkoholické nápoje, které jsou populární po celém světě.

Německé přírodní koly jsou stále v kurzu. Hamburská veganská značka Fritz-kola nabízí široký sortiment od standardních až po ochucené nápoje. Použitý extrakt z kolových ořechů vás s 25 mg kofeinu na 100 ml Fritz-koly spolehlivě nakopne. Jedná se o jednu z nejsilnějších kol na světě vůbec, přitom je bez jakýchkoliv alergenů, a může si ji tedy vychutnat opravdu každý. V portfoliu značky Fritz-kola najdete ale i nekolové limonády, některé navíc s bio certifikací.

Nealko nápoje společnosti Fritz-kola nabízí www.1er.cz. Kolu Fritz-kola tam pořídíte za 33 Kč/0,33 l nebo za 47 Kč/0,5 l.

Neopominutelnou součástí letní inspirace jsou přírodní limonády s francouzským šarmem od britské značky Belvoir. Belvoir vyrábí pouze bio produkty, které obsahují 100% přírodní suroviny. V minulém roce navíc Belvoir snížil obsah cukru ve všech svých produktech. Z pestré nabídky limonád vyzkoušejte třeba úžasnou okurkovo-mátovou kombinaci, která je na léto jako dělaná. Svěží chuť máty v kombinaci se šťavnatou okurkou má neodolatelné kouzlo. Podávejte ji ideálně na ledu ozdobenou tenkými okurkovými plátky.

Limonádu Belvoir Cucumber & Mint Pressé koupíte na stránkách www.1er.cz za 43 Kč/0,25 l.

Značka Thomas Henry je známá díky svým prémiovým tonikům. Jejich sortiment však kromě standardních čítá i toniky ochucené. Pokud chcete vyzkoušet něco netradičního, ochutnejte Thomas Henry Cherry Blossom Tonic. Inspirací pro tento tonik jsou kvetoucí třešňové stromy v Japonsku, které kromě krásy symbolizují i pomíjivost. V Thomas Henry Cherry Blossom se klasická toniková hořkost snoubí s tóny třešňových květů.

Thomas Henry Cherry Blossom Tonic seženete na stránkách www.1er.cz za 33 Kč/0,2 l.