Oslavte Den matek s kávou Nespresso

autor: | Dub 30, 2013 | Novinky z Gastronomie

Společnost Nespresso připravila u příležitosti Dne matek speciální balení tří káv řady Grand Cru – Volluto, Dulsao do Brasil a snídaňové kávy Linizio Lungo. Toto svátečních balení je k dostání od 25. dubna 2013 po omezenou dobu za cenu 312 Kč.

Potěšte své maminky jedinečným balením oblíbených káv Grand Cru.

Volluto – Káva Volluto s delikátní chutí má plný charakter s nádechem sušenek a ovoce. Směs brazilských a kolumbijských káv Arabica a jejich jemné pražení dodávají této kávě Grand Cru jemnost. Volluto je sladká, lehká káva s intenzitou 4.

Dulsao do Brasil – Čistá káva Arabica Dulsao do Brasil s intenzitou 4 je delikátní směsí z červených a žlutých zrn brasilské odrůdy Bourbon. Její sametovou jemnost a elegantně vyváženou chuť podtrhují tóny lehce pražených zrn.

Linizio Lungo – Jemná káva s intenzitou 4 a zaoblenou dochutí, Linizio Lungo je směs lahodných káv Arabica s typickým sladovým a obilným nádechem. Ideální jako snídaňová káva.

Speciální balení ke Dni matek od společnosti Nespresso zakoupíte v Nespresso Boutique, v Clubu Nespresso nebo online na adrese www.nespresso.com.