Hotelová síť OREA Hotels & Resorts vstupuje do nového segmentu služeb. Spouští novou hotelovou značku Orea Place, která nabídne servisované apartmány pro dlouhodobé pobyty. Nový koncept propojuje zázemí luxusního hotelu a flexibilitu domácího prostředí. Jako první se otevřelo 32 luxusních apartmánů v centru Prahy OREA Place Seno. V plánu je otevírání dalších lokalit, například v Mariánských lázních.

Hlavní novinkou letošního roku hotelové sítě OREA Hotels & Resorts je vstup do nového segmentu služeb. Nový koncept s názvem OREA Place spočívá v luxusních apartmánech. Ty svým hostům nabízejí maximální servis v podobě recepce, snídaní i pravidelného úklidu.

„Nový koncept stavíme na digitálních inovacích, na kterých jsme intenzivně pracovali již během covidu. Až všechny technologie zapracujeme, umožníme našim hostům dělat většinu úkonů digitálně. K dispozici bude online check-in, check-out i digitální klíč u jednotlivých apartmánů. Jako první v řetězci jsme spustili projekt OREA Place Seno, který mimo jiné nabízí i soukromý wellness, který má saunu a vířivku, “ komentuje uvedení novinky ředitel hotelové sítě OREA Hotels & Resorts Gorjan Lazarov.

Lze vybírat od jednopokojových studií až po třípokojové byty, jejichž interiéry jsou navržené v odlišných designech. „Chceme tak pokrýt rozmanité potřeby našich klientů. Různé druhy pobytů vyžadují rozličná prostředí jako například v moderním stylu, skandinávském anebo luxusním,“ popisuje dále Lazarov.

 

Akční městská turistika i poklidný pracovní pobyt s parkováním

OREA tak reaguje na dlouhodobou poptávku po kvalitních krátkodobých a střednědobých formách ubytování, která nabízí zázemí hotelu, ale poskytují veškeré výhody apartmánu, například kuchyně s jídelnou a velkými obývacími pokoji, ale také parkovací stání. „Klientelu OREA Place tvoří především turisté, kteří mají náročnější potřeby, ale i pro různé druhy byznys pobytů. Největší výhodou apartmánů je, že si zde pohodlně užijí především dlouhodobé pobyty,“ dodává Lazarov.

Nový trend servisovaných apartmánů je vyhledáván především těmi, kteří hledají nezávislost, klidné prostředí pro nerušenou práci, ale i dobrodružnou dovolenou, kdy mohou být páni svého času. OREA Place Seno sídlí v Senovážné ulici. „Do budoucna plánujeme rozšířit tuto službu i do Mariánských lázní. Ale jednáme i o dalších zajímavých projektech v Praze,“ uvádí Lazarov.

 

O OREA Hotels & Resorts 

OREA Hotels & Resorts je tuzemská hotelová síť, která nabízí ubytování v 16 hotelech napříč nejkrásnějšími lokalitami celé České republiky. Širokou nabídkou aktivit potěší každého, přes rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, nadšené sportovce, až po vytížené korporátní pracovníky. Díky vysoké kvalitě nabízených služeb a proškoleného personálu je zaručena spokojenost i těch nejnáročnějších klientů.

Redakce Gastro&Hotel