Úderem dnešní čtrnácté hodiny (17. března) skončila na portálu Aukro.cz několikadenní aukce unikátních uměleckých podtácků Pilsner Urquell s motivy zlatých zimních olympijských her. Celkovou vydraženou částku 11 100 korun získá Centrum Paraple, které značka Pilsner Urquell dlouhodobě podporuje.

Dobročinná aukce pro Centrum Paraple probíhala na portálu Aukro.cz od středy 12. března. Dražila se sada unikátních uměleckých podtácků Pilsner Urquell s motivy zimních olympijských her, na nichž čeští sportovci získali zlaté medaile. Aukce, do které se zapojilo 30 dražitelů, vynesla v dramatickém finále 11 100 Kč a tento výtěžek získá Centrum Paraple.

Ráda bych poděkovala všem, díky nimž jsme mohli tuto aukci uspořádat. Není to naše první společná aukce se značkou Pilsner Urquell a my si této spolupráce velmi vážíme. Vítěznému dražiteli gratulujeme a věříme, že ho podtácky potěší stejně, jako on potěšil mnoho našich klientů svým přispěním na dobrou věc. Vzhledem ke sportovnímu tématu aukce využijeme získané finance na sportovní aktivity vozíčkářů v rámci našeho jarního sportovního kurzu,“ uvedla Štěpánka Antošová, ředitelka Centra Paraple.

Design šesti podtácků inspirovala česká vítezství na zimních olympijských hrách. Každý podtácek navrhl designér z konkrétního města, kde naši sportovci olympijské prvenství vybojovali. Sběratelskou hodnotu kolekce umocňuje podpis zlaté medailistky ze Soči a z Vancouveru, rychlobruslařky Martiny Sáblíkové.

Značka Pilsner Urquell podporuje Centrum Paraple dlouhodobě. Před Vánoci přilákala štědré dražitele aukce deseti designových lahví Pilsner Urquell z dílny Larse Kempera. Společná dražba Plzeňského Prazdroje a serveru iDNES vynesla, symbolicky v předvánočním čase, pro Centrum Paraple hezký dárek – 526 069 Kč.

Redakce Gastro&Hotel