Ocenění od Tripadvisor pro Buddha-bar Hotel Prague

autor: | Led 31, 2013 | Novinky z Gastronomie

Luxusní Buddha-Bar Hotel Prague, který se nachází v centru Prahy, potvrdil mimořádnou kvalitu poskytovaných služeb a zaznamenal další úspěchy na Tripadvisor.com. Zaujal 6. místo v Top 25 hotelech v ČR, 9. místo v Top 25 luxusních hotelech v ČR a 22. místo v Top 25 hotelových službách v ČR. „Zpětná vazba od našich hostů je pro nás velmi důležitá. Pomáhá nám neustále zlepšovat specifické oblasti služeb a udržovat jedinečné atributy, které činí náš hotel tak jedinečným,“ popisuje Veronika Fajčíková, ředitelka Buddha-Bar Hotelu Prague.

TripAdvisor.com je jednou z největších světových portálů o cestovním ruchu, kde se hosté dělí o své reálné zkušenosti a dojmy z cestování po celém světě. Vliv těchto hodnocení na ostatní cestující se projevuje zejména ve volbě konkrétního hotelu pro jejich příští návštěvu dané destinace. Pětihvězdičkový Buddha-Bar Hotel Prague se otevřel veřejnosti v lednu 2009 a od té doby získal mnoho dalších ocenění, tři roky po sobě dosáhl na Certificate of Excellence a při příležitosti dne sv. Valentýna se umístil v žebříčku prestižního kanadského Reader´s Digest v TOP 10 nejromantičtějších hotelů světa, čímž vstoupil do společnosti luxusních hotelů v Paříži, Benátkách či New Yorku.

O atraktivitě hotelu svědčí také to, že je vyhledávaný mezi českými i zahraničními celebritami. V Buddha-Bar Hotelu Prague bydleli například světoznámé modelky Tereza Maxová, Hana Soukupová či Pavlína Pořízková, ze zahraničních hostů jmenujme legendární herečku Claudii Cardinalle či slavného fotografa Davida LaChapella.

Hotel poskytuje ubytování v 36 luxusních pokojích a 3 apartmá přímo v živoucím srdci české metropole jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Navíc je vůbec prvním z nově vzniklého řetězce Buddha-Bar Hotels & Resorts inspirovaným legendární značkou Buddha-Bar.