Uznávaný odborný francouzský časopis 60 Millions de Consommateurs zveřejnil výsledky letošního blind-tastingového komperování champagne. Vítězem se stal šampion roku 2016, oceněné champagne Deutz Brut Classic. Stalo se tak nejlepším vínem ze 30 vybraných bílých champagne brut, a to zejména díky poměru chuti, kvalitě a ceně. Vyhledávání kvalitního přípitku tak máte usnadněné. 

Každý rok přichází respektovaný časopis 60 Millions de Consommateurs s výsledky porovnávání těch nejlepších produktů. Mezi nimi nemůže chybět ani známé elegantní francouzské šumivé víno champagne. V kategorii bílých champagne brut si odnesl první místo s hodnocením 15,5 / 20 skvělé champagne Deutz Brut Classic. Oceněné pro své příjemné perlení, eleganci a jemně citrusovou vůni si uznání jistě zaslouží.

Champagne Deutz Brut Classic

Pokud si rádi vychutnáte klasické champagne, právě Deutz Brut Classic splní vaše očekávání. Jedná se o cuvée z odrůd Pinot Noir 38 %, Meunier 32 % a Chardonnay 30%, s až 40% podílem rezervních vín. Je to skvěle vyvážené, čisté a elegantní víno, které vás osvěží příjemnou citronovou vůní a jemnou pěnou. Jeho květinové aroma a chuť meruněk a zralých jablek si zamilujete. Kouřově minerální tóny zároveň dodávají tomuto elegantnímu champagne skvělý balanc. Díky tříletému druhotnému kvašení v lahvi jde o příklad toho nejlepšího, co můžete na našem trhu mezi základními champagne najít. Víno si můžete vychutnat třeba s marinovanými krevetami.

Champagne Deutz Brut Classic pořídíte na stránkách www.1er.cz za cenu 1209 Kč za 0,75 l.

Všechny produkty můžete zakoupit také na www.alkohol.cz.