Ředitelem Grand Hotelu River Park v Bratislavě se stal 1. ledna 2017 Branislav Kačkovič, který bude i nadále řídit Sheraton Bratislava Hotel. Bývalý generální manažer hotelu, Rudolf Križan, se bude věnovat novým projektům skupiny Best Hotel Properties z pozice člena představenstva.

Těším se na nové výzvy

„Těším se na nové výzvy, které mi tato pozice přinese a na naši vzájemnou spolupráci,“ sdělil Branislav Kačkovič. V současnosti je Grand Hotel River Park už třetím hotelem v rámci skupiny Best Hotel Properties, který bude fungovat pod jeho vedením. Kromě Sheraton Bratislava Hotelu působil do října 2016 na pozici generálního manažera hotelu Crowne Plaza Bratislava.

Bývalý ředitel Grand Hotelu River Park, Rudolf Križan, se bude jako člen představenstva věnovat aktivitám na zahraničních trzích a též dohledu nad hotely vedenými Best Hotel Properties. „Věřím, že synergie těchto nejlepších hotelů v Bratislavě, která z této změny plyne, přinese všem návštěvníkům a hostům benefit,“ říká Rudolf Križan.

Sheraton Bratislava Hotel a Grand Hotel River Park staly součástí  Marriott International

Sheraton Bratislava Hotel a Grand Hotel River Park se koncem září 2016 staly součástí největší hotelové sítě na světě – Marriott International. Oba patřily ještě donedávna pod síť Starwood. Po světové akvizici jejich hosté mohou využívat výhody širšího portfólia hotelů JW Marriott, Courtyard, Residence Inn, The Ritz-Carlton Hotel, Westin Hotels and Resorts, St. Regis či Le Méridien. Do portfólia Marriott International patří i nějvětší hotel na světě Sheraton Macao a nejvyšší hotel na světě JW Marriott Dubaj. Marriott a Starwood jsou známé pro své inovační přístupy, například jako první zavedli v hotelech platbu přes Apple Pay anebo Check-in pomocí mobilů.